Roberto Carlos: Mogę wrócić do Realu i grać za darmo

36-letni Roberto Carlos przyznał, że chciałby wrócić do Realu Madryt i jeśli klub go zechce jest gotów grać nawet za darmo. Brazylijczyk spędził w Madrycie 11 lat, a od ponad dwóch lat gra w tureckim Fenerbahce.
- Mogę być gotowy do gry w Realu przez sześć miesięcy, bez płacenia mi czegokolwiek - powiedział Roberto Carlos dziennikowi "As". - Mogę grać od stycznia do czerwca, a może mógłbym zostać nawet rok dłużej. Doświadczony i niezwykle utytułowany obrońca chce odejść z Fenerbahce, gdzie gra od sezonu 2007/2008.

- Spędziłem wspaniałe lata w Madrycie, wygrałem wszystko. Czuję się tu jak w domu - mówi Brazylijczyk. Jeśli transfer do Realu nie dojdzie do skutku, słynny piłkarz chce się zająć trenowaniem młodzieży.

Czy 26-letni piłkarz przydałby się Realowi? W drużynie "Królewskich" na lewej obronie występuje Marcelo - potencjalny następca Roberto Carlosa także w reprezentacji Brazylii. 21-letni piłkarz gra jednak nierówno, słabo spisał się m.in. w meczu z Sevillą, przegranym przez Real 1:2.

Awantura w Realu Madryt - pokłócili się Guti i Casillas »