Liga angielska. Bramka Radosława Majewskiego

Radosław Majewski (Nottingham Forest) zdobył bramkę w meczu pierwszej ligi angielskiej - Championship, a jego zespół wygrał na wyjeździe z Peterborough 2:1 (0:0).

Zobacz innego gola Majewskiego - Z czuba.tv ?

W 50. minucie spotkania prowadzenie Peterborough dał McLean. Radość gospodarzy trwała jednak krótko, bo trzy minuty później wyrównującą bramkę zdobył Majewski.

W 56. minucie kibice Nottingham mieli kolejny powód do radości. Gola dla ich drużyny zdobył Anderson. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Nottingham, które przed spotkaniem zajmowało 14. miejsce w ligowej tabeli.

Anglicy zapłacili za wypożyczenie Polaka na rok 150 tys. euro i będą mieli prawo do pierwokupu piłkarza za 1,5 mln euro.

Radosław Majewski ma 22 lata. Rozegrał w barwach Polonii 29 meczów w ekstraklasie, strzelając jedną bramkę. Wcześniej był zawodnikiem Znicza Pruszków i Groclinu Grodzisk Wlkp.

O Polakach w innych ligach czytaj tutaj ?