ME Siatkarek. Barańska zagra z Rosjankami?

W meczu z Belgijkami Anna Barańska podkręciła nogę. Czy nasza kapitan wystąpi w arcyważnym spotkaniu przeciwko Rosji?
Jak Barańska grała z Belgią - relacja »

W meczu z Belgijkami Polki udowodniły, że jeszcze za wcześnie by je skreślać. Mogło to jednak być zwycięstwo przypłacone wielką ceną. Po jednym z bloków trzymając się za kostkę na boisko upadła Anna Barańska. Wszyscy w hali zamarli. Jednak nasza pani kapitan po kilku chwilach wstała i kontynuowała grę będąc do tego liderką polskiej drużyny. Wydawało się, że niebezpieczeństwo minęło.

Jednak po spotkaniu na nodze Ani pojawił się ogromny opatrunek chłodzący z lodu, a ona sama starała się oszczędzać bolącą nogę. Dziennikarze i kibice z niemałym niepokojem patrzyli na kuśtykającą przez parkiet Barańską. Wszyscy zadawali sobie jedno pytania: czy Ania zdoła zagrać dziś w pojedynku z reprezentantkami Sbornej, czy kontuzja jest na tyle poważna by wykluczyć kapitan polskiego zespołu z gry?

- Raczej nie. Naskoczyłam na nogę Kasi Gajgał, lekko podkręciłam nogę, ale wszystko jest w porządku - mówiła po meczu Barańska.

Pozostaje nam zatem mieć nadzieję, że rzeczywiście wszystko jest w porządku i dziś Anna Barańska wybiegnie na boisko w tak samo dobrej dyspozycji jak wczoraj, będzie bowiem potrzebna polskiej ekipie zarówno w przyjęciu jak i w ataku. Kolejne problemy zdrowotne mogłyby złamać nasz zespół i okazać się kroplą, która przepełniła czarę. Trzymamy zatem kciuki za zdrowie naszych reprezentantek!

Więcej o kontuzji Barańskiej w serwisie Reprezentacja.net »