Primera Division. Barcelona gromi Racing Santander 4:1

We wtorkowych meczach ligi hiszpańskiej FC Barcelona w pół godziny rozbiła Racing Santander. były klub Euzebiusza Smolarka strzelił tylko honorowego gola w drugiej połowie.

Już po dwudziestu minutach gości na prowadzenie wyprowadził Zlatan Ibrahimović. po czterech minutach było już 2:0, gdy Lionel Messi ze swobodą wbiegł między obrońców Racingu i z kilkunastu metrów uderzył nie do obrony. W 27. minucie Ibrahimović udowodnił, że sprowadzenie go z Interu było świetną decyzją. W asyście pięciu piłkarzy Racingu Szwed zagrał piętą do niekrytego Gerarda Pique, a ten nie miał problemów z pokonaniem bramkarza gospodarzy. W drugiej połowie Barcelona grała ze swobodą, a na gola Messiego odpowiedział trafieniem Serrano.

Wtorkowe wyniki Primera Division:

Sevilla - Mallorca 2:0 (2:0): Squillaci (17.), Perotti (25.),

Racing Santander - Barcelona 1:4 (0:3): Serrano (72.) - Ibrahimović (20.), Messi (24., 63.), Pique (27.)