Rafał Murawski w przerwie: Gramy dobre spotkanie...

Polska przegrywała po pierwszej połowie 0:1z Irlandią Północną i grała w kiepskim stylu. Mimo to Rafał Murawski schodząc do szatni twierdził, że drużyna gra dobre spotkanie.

- Gramy dobre spotkanie, przegrywamy bo nie wystrzegliśmy się błędów w obronie, musimy wyjść bardziej skoncentrowani w drugiej połowie - powiedział Rafał Murawski w przerwie meczu Polska - Irlandia Północna.

Piłkarze Beenhakkera grali w pierwszej połowie słabo, szczególnie początkowe pół godziny meczu było pokazem "ospałej gry". W 37. minucie Krzynówek i Żewłakow chcieli złapać Irlandczyków na spalony. Stojący z nimi na linii Lafferty dostał idealne podanie z głębi pola. Wyszedł sam na sam z Borucem i strzelił mu między nogami.

Na Zczuba.pl - relacja z meczu Polska-Irlandia Płn. ?