US Open: Polsko - polski pojedynek

Już dziś Marcin Matkowski zmierzy się z Łukaszem Kubotem w US Open. O polsko - polskim pojedynku piszą na swoim blogu nasi najlepsi debliści Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski.
Co prawda Polacy walczyć będą w mikście, ale jak zapewniają Fyrstenberg i Matkowski emocji nie zabraknie. Matkowski zagra w parze z Amerykanką Lisą Raymond, a Kubot z Austriaczką Sybille Bammer. Kto będzie lepszy?

Jak przekonują nasi eksportowi debliści mikst rządzi się swoimi prawami, więc wszystko się może zdarzyć.- Kiedyś określiłem mikst jako "debel z przeszkodami" - pisze polski tenisista. - Pamiętam mój debiut mikstowy, było to w 2005 roku. Rolland Garros, pierwsza runda przeciwko parze Razzano / Ascione (Francuzi). Moją partnerką była wtedy Kolumbijka Castano. W jednej z akcji, z przyzwyczajenia uderzyłem z całej siły return z forhendu na Razzono. Nie zdążyła uciec...

O tym co było dalej możesz przeczytać na blogu Fyrstemberga i Matkowskiego »

Trwa też konkurs zorganizowany przez deblistów. Pierwszych 10 osób, które poprawnie wytypują zwycięzcę tego "pojedynku wszechczasów" otrzyma cenne nagrody. Szczegóły także na blogu Fyrstemberga i Matkowskiego »