Kontuzja Wasilewskiego. Dudka: Czekają go jeszcze dwie operacje

- Rozmawiałem w Wasylem - mówi Dariusz Dudka. - W nocy miał pierwszą operację, a w środę i piątek ma mieć dwie kolejne - mówi najbliższy kolega z kadry obrońcy Anderlechtu.
Zobacz wideo »

- Przed chwilą rozmawiałem z Marcinem - powiedział Dudka na frankfurckim lotnisku, na którym wylądował w drodze na zgrupowanie reprezentacji Polski. - Wasyl jest załamany, jego głos nie brzmiał najlepiej. W niedzielę miał pierwsza operację, kolejne dwie ma przejść w środę i piątek - mówił wyraźnie poruszony Dudka. - Nie rozmawialiśmy długo, gdyż w takich sytuacjach nie można dużo powiedzieć - dodał obrońca Auxerre.

Dudka jest najbliższym kolega Wasilewskiego w kadrze.

- Będzie nam go tu bardzo brakowało. Wszystkie punkty które zdobędziemy w najbliższych dwóch meczach będą dla niego - potwierdził słowa Pawła Golańskiego Dudka.

Były zawodnik Wisły Kraków odniósł się też do tematu kary, jaką powinien zostać ukarany Axel Witsel, zawodnik który sfaulował Wasilewskiego.

- Nie karałbym go zbyt dotkliwie . To młody chłopak, cała kariera przed nim. Wiadomo, że w meczach Standardu i Anderlechtu gra się ostro. Nie mam jednak wątpliwości, że ten faul był celowy - zakończył Dudka.

Co cię nie zabije to cię wzmocni zobacz co napisał Wasyl w SMS »