Kontuzja Wasilewskiego. Kibice: "Wasyl trzymaj się, dasz radę jak Eduardo"

Kibice zasypali fora komentarzami na temat fatalnej kontuzji grającego w Anderlechcie Bruksela Marcina Wasilewskiego. Trudno zliczyć, ile razy pada proste "Wasyl - trzymaj się!". Niektórzy dogłębnie analizują jego kontuzję lub martwią się nie tyle o karierę, co o zdrowie zawodnika
Brutalny faul na Wasilewskim - wideo »

Wielu internautów ostro krytykuje Axela Witsela, odpowiedzialnego za bezpardonowe wejście, inni dzielą się zdjęciami i nagraniami zdarzenia, większość udziela jednak słów otuchy i życzy reprezentantowi Polski szybkiego powrotu do zdrowia.

"Wasyl trzymaj się - dasz radę jak Eduardo" - pisze jeden z internautów i jest to dość często przewijający się temat. Czytelnicy uważają nawet, że jest to kontuzja znacznie groźniejsza niż ta, której uległ Chorwat.

"Bandytów z boiska powinno się dyskwalifikować dożywotnio" - uważa inny z uczestników dyskusji.

"Super obrońca i super człowiek. To się nie dzieje, nie on... Jeden z moich ulubionych polskich piłkarzy. Będzie dobrze Wasyl! Musi!" - pisze "dżast".

"Najwazniejsze żeby chłopak odzyskał nogę i nie miał problemów z chodzeniem. Nie wiadomo jak są uszkodzone nerwy, u Eduardo wyglądało to źle, ale przynajmniej noga nie była tak oderwana i nerwy mocno nie ucierpiały" - zauważa kolejny przerażony kibic.

"A najgorsze jest to, że jeszcze się dziwi, że czerwoną kartkę zobaczył. Bezczelny. Powodzenia Wasyl i wracaj jak najszybciej" - pisze inny internauta po obejrzeniu faulu na wideo.

Czytaj, co przytrafiło się Marcinowi Wasilewskiemu »