Liga Mistrzów w Polsat Futbol

Wszystkie pozycje piłkarskie stacji Zygmunta Solorza, w tym kupiona w tym sezonie Liga Mistrzów i Liga Europejska UEFA, trafią do nowego kanału Polsat Futbol. Premiera 17 września o godzinie 17.
Polsat Futbol będzie nadawał codziennie przez pół doby. Na razie dostępny będzie tylko w dekoderach Cyfrowego Polsatu, ale władze stacji prowadzą rozmowy z największymi operatorami kablowymi. - Oprócz sztandarowych dla nas europejskich pucharów proponujemy naszym widzom mecze ligi włoskiej, holenderskiej, szkockiej i rosyjskiej. Mamy także prawa do retransmitowania meczów z kanałów klubowych Barcelony, Chelsea czy Interu. Fani futbolu powinni czuć się usatysfakcjonowani - mówi Marian Kmita, szef sportu w Polsacie, który prowadzi projekt kanału piłkarskiego.

Mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej, w której być może zagra Lech, będą dostępne także w otwartym Polsacie, który planuje bloki sportowe od godz. 20.30 do rana, oraz Polsacie Sport HD i Polsacie News, gdzie będzie można zobaczyć skróty najciekawszych spotkań.

Jeszcze w tym roku Polsat uruchomi program Śląsk TV poświęcony Śląskowi Wrocław, którego właścicielem jest Solorz.

Śląsk, czyli artyści zaciekłej walki - czytaj tutaj »