Łukasz Fabiański obronił rzut karny

Łukasz Fabiański (Arsenal) grał 45 minut w sparingu z Valencią 0:2. Polak puścił dwa gole, ale obronił rzut karny wykonywany przez Davida Villę

Fabiański po przerwie zmienił Manuela Almunię. Przy bramkach Michela i Davida Villi był bez szans. W 70. minucie obronił rzut karny wykonywany przez Villę. Mimo to przez serwis Goal.com lepiej oceniony został Alumunia. Hiszpan zasłużył na ósemkę, Fabiański ledwie na szóstkę. Serwis ma do Polaka pretensje o zachowanie przy dośrodkowaniach.

To pierwszy występ 24-letniego bramkarza w tym sezonie. Wcześniej leczył kontuzję kolana, opuścił zgrupowanie w Austrii i sześć sparingów. Początek ligi angielskiej 15 sierpnia.

Dawidziuk: Fabiański może być nr 1 w Arsenalu już w tym sezonie Fabiański na razie Almunii nie przeskoczy - czytaj tutaj >