Transfery. Ancelotti: Dla piłkarzy pieniądze to nie wszystko

Włoski trener Chelsea Londyn wierzy, że ogromne pieniądze jakimi dysponuje Manchester City nie wystarczą, by przekonać największe gwiazdy.
Ancelotti mówi, że władze Manchesteru City nie ściągną żadnego z najlepszych piłkarzy świata, bo pieniądze to nie wszystko, czego oczekują zawodnicy. latem do City dołączyli tacy gracze jak Adebayor, Tevez czy Santa Cruz, to jednak klubowi z Manchesteru nie udało się ściągnąć żadnej wielkiej gwiazdy. - Reakcja Kaki i Terry'ego była identyczna, obaj powiedzieli nie - mówi Ancelotti. na przeprowadzkę do Manchesteru nie zdecydował się też Samuel Eto'o.

- Dla graczy takich jak oni pieniądze są ważne, ale jeszcze ważniejsze jest to, w jakim klubie grają, jacy są tam zawodnicy i czy można grać o najwyższe cele - powiedział trener Chelsea. - To dlatego byłem tak spokojny, że John Terry z nami zostanie. Pracowałem z nim tylko miesiąc, ale wiem, że to wspaniały człowiek i jestem przekonany, że nigdy nie odejdzie z Chelsea. On jest symbolem klubu - dodał Ancelotti.

Kontuzja Henrika Larssona - czytaj tutaj »