Tenis. Stanford. Radwańska przegrała z Hantuchovą

Agnieszka Radwańska przegrała w drugiej rundzie turnieju w amerykańskim Stanford ze Słowaczką Danielą Hantuchovą 6:4, 6:7 (6-8), 1:6, choć od wygrania meczu dzieliły ją tylko dwa gemy.
Polka łatwo wygrała pierwszego seta, a w drugim prowadziła już 4:2, ale nie potrafiła utrzymać przewagi. Już w pierwszej partii Radwańska miała problemy z własnym serwisem, gdyż prawie co drugi musiała poprawiać. Błędy popełniała jednak i rywalka. Polka przełamała Słowaczkę trzykrotnie, podczas gdy sama straciła dwa swoje gemy serwisowe.

W drugim secie do stanu 4:2 Polka kontrolowała grę. Ale od tego momentu coś się w grze Radwańskiej "zacięło". Straciła własnego gema, a w tie-break, choć zacięty, przegrała 6-8. W trzecim secie Hantuchova nie dała szans rywalce i łatwo przełamywała kolejne gemy serwisowe Polki. Polka była bezbronna przy serwisie Słowaczki, która królowała na korcie przy własnym podaniu.

Domachowska wygrała w Stambule z Rezai - czytaj tutaj »