Transfery. "Giuseppe Rossi w Milanie". Pomyłka, czy żart hakera?

Koło południa na oficjalnej stronie internetowej Milanu pojawił się komunikat o transferze napastnika Giuseppe Rossiego z Villarreal. Szybko jednak zniknął. Kibice klubu zastanawiają się czy ta wiadomość na stronie to efekt działania hakera, czy może któryś z pracowników klubu pośpieszył się z podaniem informacji.
Inter bije Milan jeszcze przed sezonem - Z czuba.tv »

Transfer Rossiego do Milanu z kilku punktów widzenia wydaje się prawdopodobny. Klub koniecznie chce kupić napastnika. Nie udało się z Edinem Dżeko z Wolfsburga, Lusiem Fabiano z Sevilli, czy Klaasem-Janem Huntelaarem z Realu. Kolejnym celem mógłby więc być 22-letni piłkarz Villarreal.

Sam zawodnik kilka razy wspominał, że Milanowi kibicował od dzieciństwa i chciałby kiedyś zagrać w barwach tego klubu. Co więcej, w sobotę Villarreal za 10 mln euro pozyskał Brazylijczyka Nilmara. Może to oznaczać, że liczy się ze stratą Rossiego.

Być może Milan prowadzi, lub prowadził negocjacje w sprawie reprezentanta Włoch, a jeden z pracowników popełnił gafę i podał informację o transferze zanim ten doszedł do skutku. Drugie wyjaśnienie sprawy to atak hakera. Fani Milanu chyba woleliby wierzyć w to pierwsze rozwiązanie.

Trener Milanu domaga się transferów - czytaj tutaj »