World Football Challenge. Inter Mediolan wygrał z AC Milanem

Inter Mediolan pokonał AC Milan 2:0. Spotkanie rozgrywane było podczas turnieju World Football Challenge. Obie bramki zdobył Diego Milito

Zobacz bramki na Z czuba.tv &Raquo;

Już w trzeciej minucie spotkania prowadzenie mógł dać Milanowi Alaxandre Pato, ale jego strzał kapitalnie wybronił Julio Cesar. Minutę później swojej okazji nie zmarnował Diego Milito.

Zawodnik Interu świetnie oszukał w polu karnym obrońcę i z dużego kąta uderzył na krótki słupek bramki Kalaca, który skapitulował po tym strzale.

Po tym golu podopieczni Jose Mourinho zaczęli grać swoje i raz po raz zagrażali bramce Milanu. Okazje mieli Mario Balotelli, Dejan Stankovic i Thiago Motta. W odpowiedzi Ronaldinho był bliski pokonania Cesara po strzale z rzutu wolnego.

Milito błysnął po raz drugi w 75. minucie, gdy znów okazał się lepszy od obrońców Milanu. Drugi raz błąd popełnił Kalac - słabo uderzona piłka odbiła się od nogi bramkarza i do bramki wleciała pod poprzeczką.

Real wygrał z Al Ittihad. Słaby Ronaldo, Dudek w bramce  ?