Real - Al Ittihad 1:1. Słaby Ronaldo, Dudek w bramce

Cristiano Ronaldo nie błysnął w debiucie na Santiago Bernabeu. W sparingu rozegranym w ramach Peace Cup z Al Ittihad ?Królewscy? zagrali słabo i szczęśliwie zremisowali 1:1. Bohaterem miejscowych był nie kto inny, jak Raul. W bramce Realu stał ponownie Jerzy Dudek
Zobacz bramki na Zczuba.tv! >>

Około 80 tys. kibiców przyszło na stadion zobaczyć prezentację najdroższego zawodnika świata. Na premierowym pokazie jego umiejętności zjawiła się już jednak tylko jedna trzecia.

Zawodnik za 93 mln euro miał jedną okazję do zdobycia bramki w pierwszej połowie. Poza tym nie pokazał wiele. W 65 min. został zmieniony przez Arjena Robbena.

Na początku drugiej połowy wynik otworzył Raul. Dostał podanie od Benzemy, zwiódł obrońcę i strzelił gola.

Hecham Aboucharoan wyrównał, na minutę przed zejściem z boiska Ronaldo, fantastycznym strzałem głową w lewy górny róg bramki Polaka, który nie miał w tej sytuacji żadnych szans.

Owacyjnie przywitany Esteban Granero, wracający do klubu wychowanek Realu, trafił w poprzeczkę. Goście spudłowali w dwóch niesamowitych sytuacjach pod koniec meczu. Strzelec bramki, będąc sam na sam z Dudkiem, oddał kiepski strzał obok słupka.

Następny mecz Real w ramach Peace Cup rozegra we wtorek z ekwadorskim Quito. W turnieju biorą udział jeszcze Juventus, Olympique Lyon i Aston Villa.

Lewandowski odejdzie z Lecha, ale za rok »