Zaczynamy czwartki z karate

W czwartek na błoniach przy Zamku Lubelskim odbędzie się inauguracja tegorocznych ?Wakacyjnych czwartków z karate?. - Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy lubią sport i dobrą zabawę - zachęca Andrzej Maciejewski, prezes LKKT.
Formuła imprezy jest taka sama jak w latach ubiegłych. - To my wychodzimy do młodzieży, a nie ona przychodzi do nas - mówi sensei Maciejewski. - Zresztą nasza oferta nie jest skierowana tylko do młodych ludzi - wiek tu nie gra roli. W każdy czwartek od godz. 16 będziemy organizowali zajęcia w innej dzielnicy. Wszyscy będą mogli spróbować swych sił podczas treningów i pokazów prowadzonych przez znakomitych trenerów i zawodników z medalistami mistrzostw świata Danielem Iwankiem, siostrami Magdą, Justyną i Barbarą Marciniak na czele. Oczywiście za darmo. Czterogodzinne zajęcia będą się odbywały na świeżym powietrzu i przewidziano podczas nich szereg atrakcji z różnymi konkursami i oczywiście nagrodami.

Ci, których zainteresuje karate, będą mogli uczestniczyć w nieodpłatnych zajęciach organizowanych w Akademii Karate i Dojo Globus, a wspieranych finansowo przez Urząd Miasta.

Wakacje z karate

Rozkład treningów w okresie letnim - zajęcia rekreacyjne nieodpłatne w ramach programu "Animator Sportu'': Akademia Karate, ul. Skłodowskiej 5 (budynek Filharmonii) od poniedziałku do środy w godz. 17-18.30; w czwartki 16-19.30 (akademia karate lub zajęcia w plenerze); Dojo Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8, od poniedziałku do czwartku, godz. 10-11 (dzieci), 11-12 (młodzież i dorośli). Zajęcia będą się tam też odbywały od poniedziałku do środy, w godz. 17-18 i w czwartki (16-19.30).