Sport.pl

Mucha na celowniku Toulouse FC. Kibice go nie chcą

Słowacki bramkarz Legii jest na "krotkiej liście" działaczy francuskiej Tuluzy - pisze serwis Allez TFC powołując się na regionalny dziennik "La Depeche du Midi".
Ekstraklasa.tv: Mucha bohaterem ligowego hitu »

Dotychczasowy bramkarz zespołu Cedric Carasso odchodzi do Bordeaux. Według francuskich mediów priorytetem trenera Alaina Casanovy jest pozyskanie Yoanna Pele, któremu pod koniec czerwca kończy się kontrakt z Le Mans. Piłkarzowi ponoć zaproponowano już kontrakt, ale jeśli nie uda się z nim porozumieć to druga opcją jest Jan Mucha. Gazeta przedstawia 27-letniego bramkarza jako reprezentanta Słowacji, który brał udział m.in. w niedawnym zwycięstwie tej drużyny z San Marino 7:0 co bardzo przybliżyło ją do finałów MŚ w RPA w 2010. "Swoją karierę związał z polską piłką, zastępując w bramce Legii w 2007 r. Łukasza Fabiańskiego sprzedanego do Arsenalu. Jest obecnym wicemistrzem Polski, ale jak sam mówi chciałby spróbować innych wyzwań" - pisze La Depeche du Midi.

Na stronie AllezTFC.com uruchomiono sondę dotyczącą Jana Muchy. Według ponad połowy głosujących Tuluza powinna szukać innego bramkarza.

Ekstraklasa.tv: Mucha bohaterem ligowego hitu »

Więcej o: