Angielska wojna o Carlosa Teveza

- Liverpool odpada, Tevez za bardzo szanuje kibiców Manchesteru. Myślę, że sprawa transferu rozegra się pomiędzy Chelsea Londyn i Manchesterem City - mówi agent Carlosa Teveza Kia Joorabchian.
Carlos Tevez postanowił w sobotę, że odchodzi z Manchesteru United, mimo że klub zaoferował mu 5-letni kontrakt z bardzo wysokimi zarobkami.

Gdzie w kolejnym sezonie wyląduje argentyński piłkarz? Jak mówi jego agent opcje są dwie, bo z możliwości zakotwiczenia w Liverpoolu zrezygnowali.

- Nie bierzemy pod uwagę Liverpoolu z powodu rywalizacji tego klubu z Manchesterem. Fani szanują Teveza, a on ma do nich podobne nastawienie. Prawdopodobnie więc największe szanse na podpisanie kontraktu mają Chelsea i Manchester City. Ten drugi klub stale z nami rozmawia. Z Chelsea jeszcze nie pertraktujemy - powiedział agent piłkarza Kia Joorabchian.

Którą ofertę wybrałby więc Argentyńczyk?

- Myślę, że Carlos chce grać w klubie, który ma realne ambicje, z którym mógłby coś osiągnąć. City poprzez zeszłoroczne zakupy pokazali, że są takim klubem. To samo można powiedzieć o Chelsea. Wydaje mi się, że Tevez raczej będzie chciał zostać w Premier League - kończy agent zawodnika.