Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych




PIŁKA NOŻNA

Drugi mecz barażowy o grę w II lidze - sobota, godz. 17: Hetman Zamość - GLKS Nadarzyn;

IV liga - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 17: Lublinianka Lublin - Olender Sól, Opolanin Opole Lubelskie - Lewart Lubartów, Sparta Rejowiec Fabryczny - Janowianka Janów Lubelski, BKS Unia Bełżyce - Podlasie Biała Podlaska, Włodawianka Włodawa - Chełmianka Chełm, Orion Niedrzwica Duża - Wisła Puławy, Sokół Adamów - Huragan Międzyrzec Podlaski, POM Iskra Piotrowice - Start Krasnystaw ;

Lubelska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16: Czarni Dęblin - Wieniawa Lublin, Sygnał Lublin - Cisy Nałęczów, Wisła Annopol - MKS Ryki, Hetman Gołąb - LKS Gościeradów, Amator Rososz-Leopoldów - Piaskovia Piaski, Orły Kazimierz Dolny - Polesie Kock, LZS Wierzchowiska - Motor II Lublin, GKS Niemce - Tajfun Ostrów Lubelski;

Chełmska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 17: Vojsławia Wojsławice - Brat Siennica Nadolna, Ruch Izbica - Pławanice Kamień, Agros Suchawa - Unia Białopole, Hetman Żółkiewka - Vitrum Wola Uhruska, Ogniwo Wierzbica - Frassati Fajsławice, Sawena Sawin - Unia Rejowiec, Granica Dorohusk - Kłos Chełm;

Zamojska klasa okręgowa- wszystkie mecze w niedzielę o godz. 17: Roztocze Szczebrzeszyn - Huczwa Tyszowce, Kryształ Werbkowice - Sparta Wożuczyn, Victoria Łukowa/Chmielek - Olimpiakos Tarnogród, Echo Zawada - Omega Stary Zamość, Hetman II Zamość - Unia Hrubieszów, Cosmos Józefów - Orkan Bełżec, Nord 98 Wysokie - Ostoja Skierbieszów, Włókniarz Frampol - Korona Łaszczów;

Bielsko-podlaska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16: Janowia Janów Podlaski - Unia Żabików, Dwernicki Stoczek Łukowski - GLKS Rokitno, Grom Kąkolewnica - Lesovia Trzebieszów, Orkan Wojcieszków - LKS Dobryń, Victoria Parczew - Lutnia Piszczac, Unia Krzywda - Niwa Łomazy, Dąb Dębowa Kłoda - ŁKS Łazy

ŻUŻEL

II liga: Redstar KMŻ - Kolejarz Opole, niedziela, godz. 17.30, tor przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

SPORTY MOTOROWE

III runda Drift Cup by PFD-SDS, sobota, godz. 10.30, Tor Lublin przy ul. Zemborzyckiej

ŁUCZNICTWO

Ogólnopolskie Zawody Łucznicze niepełnosprawnych „Koziołek 2009”, sobota, godz. 10.15 i 16, niedziela, godz. 9.30, stadion Startu przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

TENIS

Mistrzostwa Województwa Juniorów, sobota i niedziela, godz. 9, korty Górnika przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

TENIS STOŁOWY

Turniej „Lubelszczyzna TOP 8”, sobota, godz.9 (żacy i kadeci), niedziela, godz. 9 (młodzicy i juniorzy), hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie