Franck Ribery nie zagra w Manchesterze, bo jest za stary?

Władze Manchesteru United podjęły długofalową decyzję, na podstawie której nie będą angażować piłkarzy, którzy ukończyli 26 lat. Oznaczać to może, że jeżeli nie zostanie zrobiony wyjątek, to Franck Ribery może zapomnieć o transferze do klubu z Old Trafford.
Decyzją władz Manchesteru, która ma obowiązywać przez wiele kolejnych lat, drużyna z Old Trafford nie będzie angażować piłkarzy, którzy skończyli 26 lat. W zeszłym roku, ostatnim, którego ta zasada nie objęła był Dimitar Berbatow - miał wtedy 27 lat.

Jeżeli wierzyć konsekwencji władz Manchesteru, to sir Alex Ferguson może zapomnieć o podpisaniu kontraktu z pomocnikiem Bayernu Monachium Franckiem Riberym, który za wszelką cenę chce tego lata opuścić Bayern Monachium, a w kolejce po niego oprócz Manchesteru ustawiło się już kilka innych klubów, m.in. Chelsea, Real i Barcelona.

Ta sama polityka może zablokować drogę do klubu z Old Traffod Davidowi Villi (27 lat) i Samuelowi Eto'o (28 lat). Świetnie w regułę wkomponowałby się natomiast snajper Lyonu Karim Benzema (21 lat).

Manchester znalazł następcę Ronaldo »