Tottenham składa Realowi ofertę za trzech piłkarzy

Tottenham rozpoczął rozmowy z Realem Madryt. Za 36 mln funtów angielski chciałby nabyć z madryckiej drużyny Arjena Robbena, Gabriela Heinze i Klaasa - Jana Huntelaara.
Pierwszą ofertę Tottenham złożył za 25-letnie Robbena. Później jednak propozycję zredefiniowano i teraz na celowniku angielskiego klubu znaleźli się jeszcze Gabriel Heinze i Klaas-Jan Huntelaar.

O ile Heinze i Huntelaar w Madrycie nie robią furory i Real nie będzie miał wielkich oporów, by się ich pozbyć, to Arjen Robben był jednym z najlepszych piłkarzy "Królewskich" w poprzednim roku.

W swoim pierwszym sezonie, po przejściu z Chelsea, Robber pomógł Realowi wywalczyć tytuł mistrza Hiszpanii. W poprzednim sezonie świetnie prezentował się na skrzydle i był często jedyną jasną postacią w czasie, gdy Real grał bardzo słabo.

Gabriel Heinze w Madrycie nie błyszczy. Bardzo często popełnia proste błędy. Do Madrytu wpłynęła oferta z PSG, która jeszcze nie została rozpatrzona.

Niepewny jest też los Huntelaara. Młody Holender był największą gwiazdą swojej ligi, jednak w Primera Division już tak dobrze sobie nie radzi. Chętnych na niego nie jest wielu, milczy też poprzedni klub - Ajax Amsterdam.

Tottenham oferuje za trzech zawodników 36 mln funtów.

Co słychać na rynku transferowym? Sprawdź na Sport.pl  »