Nagrodzeni na gali

Wyróżnienia:

Adrian Muzyczuk, Magdalena Lesner, Tomasz Kościelny, Marlena Łuczak, Dawid Sobieszuk, Marcin Jabłoński, Dawid Wróblewski, Paweł Kleszczyński, Damian Nasiłowski (wszyscy z Miejskiego Klubu Pływackiego), Krzysztof Lewandowski, Sandra Chukwu, Michał Mikulicz, Rafał Śliwka (Miejski Klub Lekkoatletyczny), Jolanta Pawlak, Piotr Majka i Arkadiusz Skrzypiński (Start), Tomasz Balcer, Rafał Poper (Gryf, kolarstwo torowe), Małgorzata Wojtyra (Elektorbud BoGo, kolarstwo torowe), Dariusz Czyżowicz, Adrian Szczepański, Piotr Grzegórzek (Ironman, triatlon), Władysław Wakuliński (Bryza, kręgle klasyczne), Katarzyna Brodacka (Skorpion, boks), Mariusz i Maciej Linke (Linke Gold Team, Ju-Jitsu), Robert Siedziako (Berseker' s Team, Submission Fighting), Kacper Narloch (Kickboxing Alkon, taekwondo), Szymon Grzywacz (Bodaikan, karate), Marta Parcheta (Nak Muay Tai, muay tai), Marta Najfeld (Aeroklub Szczeciński, szybownictwo), Karol Porożyński (SEJK Pogoń, żeglarstwo); Arkonia Szczecin - mistrz Polski seniorów i juniorów: Tomasz Bączkowski, Radosław Siewruk, Daniel Pepliński, Piotr Szymański, Michał Ulchurski, Paweł Ulchurski, Łukasz Król, Jan Martinek, Grzegorz Kołodziejski, Bartosz Szymański, Przemysław Chełmiński, Bartłomiej Gierałtowski, Michał Diakonow, Grzegorz Knap, Piotr Wójcik, Wojciech Leszek, Maciej Żelazny, Mateusz Turowski, Robert Sekułap; wioślarski AZS: Dawid Pacześ, Łukasz Kardas, Kamil Tarnowski, Maciej Trojnar, Szymon Fernholc, Wojciech Wiercioch, Konrad Purolczak, Krzysztof Świerczek; Wiskord - kajakarstwo: Marcin Wolski, Tomasz Cieślak, Karol i Wojciech Niesterowicz.

Trenerzy

Dariusz Czyżowicz (triathlon), Alicja Jardzioch, Bartosz Olszewski, Zbigniew Jardzioch, Leszek Gołębiowski, Mieczysław Nowakowski, Piotr Lencewicz (pływanie), Bogdan Godras (kolarstwo), Tomasz Fiłka, Artur Jankowiak (wioślarstwo), Krzysztof Biegała, Józef Kodłubaj (piłka wodna), Zdzisław Lipiński, Mieczysław Komorowski (lekka atletyka), Piotr Szczeszek (kajakarstwo), Artur Cholewa (kick-boxing), Piotr Juszczak (karate), Piotr Bagiński (ju-jitsu), Siergiej Sobolew (tenis), Jarosław Duda (gimnastyka sportowa).

Olimpijczycy

Katarzyna Baranowska, Przemysław Stańczyk, Mateusz Sawrymowicz, Przemysław Czerwiński, Monika Pyrek, Marta Pihan, Rafał Ratajczyk, Maria Cześnik, Piotr Majka, Jolanta Pawlak, Marcin Matkowski.

Trenerzy olimpijczyków

Grzegorz Musztafaga i Mirosław Drozd (pływanie), Tomasz Kaźmierczak, Krzysztof Krupecki i Piotr Kula (wioślarstwo), Waldemar Mosbauer (kolarstwo torowe), Andrzej Stec (triatlon), Wiaczesław Kaliniczenko, Krzysztof Chmielewski (lekka atletyka).

Działacze sportowi

Aleksandra Warska, Robert Terczyński (m.in. MP w lekkiej atletyce), Andrzej Montwiłł (prezes AZS), Józef Psujek (dyrektor MKP), Grzegorz Szymkowiak (prezes Kusego), Longin Komołowski (prezes KSI Start), Ryszard Stadniuk (prezes Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich), Jacek Ciochoń (wiceprezes KSI Start).

Mecenasi

Paweł Bartnik, Mariusz Pęski

Menedżer roku

Zbigniew Lipczyński (AZS)

Medaliści olimpijscy

Marek Kolbowicz, Konrad Wasielewski (wioślarstwo), Renata Chilewska (lekkoatletyka paraolimpijczyków), Paulina Woźniak (pływanie, paraolimpiada).