Sport.pl

Bronowicki wraca do polskiej ligi

PRZEGLĄD PRASY: Grzegorz Bronowicki jest bliski przejścia do jednego z klubów ekstraklasy. jak pisze "Przegląd Sportowy' byłemu reprezentantowi Polski najbliżej jest do Jagiellonii Białystok i Lechii Gdańsk.
- Potwierdzam, że jesteśmy zainteresowani Grzegorzem. Przydałby się nam na lewą obronę. Zresztą wcześniej na tę pozycję chcieliśmy pozyskać Tomasza Wisio, ale on akurat skorzystał z oferty greckiego Ergotelis - mówi gazecie wiceprezes białostoczan Cezary Kulesza.

Zawodnik Crveny Zvezdy Belgrad, który przez prawie rok z powodu kontuzji nie grał, jest także w orbicie zainteresowań gdańskiej Lechii. Potwierdza to trener biało-zielonych, Tomasz Kafarski. - Jest jednym z kilku kandydatów do gry w obronie.

Jeszcze jakiś czas temu Bronowicki bliski był powrotu do Legii, ale jak zdradził menedżer zawodnika Mariusz Piekarski, klub z Łazienkowskiej nie doszedł z piłkarzem do porozumienia.

Bronowicki obecnie przebywa w Łęcznej, gdzie indywidualnie trenuje i czeka aż UEFA rozwiąże jego kontrakt z serbskim klubem.

Lewandowski chce odejść z Lecha - czytaj tutaj »