To "nowy Ronaldinho"! Manchester United znalazł następcę Ronaldo

Manchester United znalazł już następcę Cristiano Ronaldo. "Czerwone diabły" chcą sprzątnąć sprzed nosa Realu Madryt nazywanego "nowym Ronaldinho" Douglasa Costę. To supertalent ligi brazylijskiej.
Ronaldo w Realu Madryt  »

Taki przydomek piłkarz otrzymał od fanów w rodzinnej Brazylii. Zainteresowanie 19-latkiem wykazują także Real Madryt i Inter Mediolan, ale jak twierdzi agent zawodnika Cesar Bottega, najbardziej przyglądają mu się ludzie z ManU.

- Manchester United znalazł czterech albo pięciu możliwych następców dla Cristiano Ronaldo i Douglas jest jednym z nich - powiedział Bottega w Radio Gaucha. Piłkarz ma ważny do 2013 roku kontrakt z klubem Gremio, a odstępne wynosi podobno 21 mln funtów.

- Kontaktowaliśmy się jakiś czas temu z kilkoma klubami, był wśród nich Manchester United, ale był także jeden zespół z Ameryki Południowej - dodaje agent, który rozpoczął już najwyraźniej grę o jak najwyższy kontrakt dla młodego piłkarza.

Mistrzowie Anglii stracili niedawno swoją największą gwiazdę i podporę drużyny Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przechodzi do Realu Madryt za rekordową kwotę 93 mln euro. Transfer ma zostać sfinalizowany do końca czerwca.

ManU będzie kupował drożej - czytaj tutaj »