Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA NOŻNA

IV liga - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 17: Start Krasnystaw - Lublinianka, Huragan Międzyrzec Podlaski - POM Iskra Piotrowice 17, Wisła Puławy - Sokół Adamów 17, Chełmianka - Orion Niedrzwica Duża 17, Podlasie Biała Podlaska - Włodawianka 17, Janowianka - BKS Unia Bełżyce 17, Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 17, Olender Sól - Opolanin 17.

Bialska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16: Unia Żabików - ŁKS Łazy, Niwa Łomazy - Dąb Dębowa Kłoda, Lutnia Piszczac - Unia Krzywda, LKS Dobryń - Victoria Parczew, Lesovia Trzebieszów - Orkan Wojcieszków, GLKS Rokitno - Grom Kąkolewnica, Janowia Janów Podlaski - Dwernicki Stoczek Łukowski;

Chełmska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 17: Vojsławia Wojsławice - Ruch Izbica, Agros Suchawa - Brat Siennica Nadolna, Hetman Żółkiewka - Pławanice Kamień, Ogniwo Wierzbica - Unia Białopole, Sawena Sawin - Vitrum Wola Uhruska, Granica Dorohusk - Frassati Fajsławice, Kłos Chełm - Unia Rejowiec.

Lubelska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz 16: Tajfun Ostrów Lubelski - Czarni Dęblin, Motor II Lublin - GKS Niemce, Polesie Kock - LZS Wierzchowiska, Piaskovia Piaski - Orły Kazimierz Dolny, LKS Gościeradów - Amator Rososz-Leopoldów, MKS Ryki - Hetman Gołąb, Cisy Nałęczów - Wisła Annopol, Wieniawa Lublin - Sygnał Lublin.

Zamojska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 17: Korona Łaszczów - Roztocze Szczebrzeszyn, Ostoja Skierbieszów - Włókniarz Frampol, Orkan Bełżec - Nord 98 Wysokie, Unia Hrubieszów - Cosmos Józefów, Omega Stary Zamość - Hetman II Zamość w Zamościu, Olimpiakos Tarnogród - Echo Zawada, Sparta Wożuczyn - Victoria Łukowa/Chmielek, Huczwa Tyszowce - Kryształ Werbkowice.

LEKKOATLETYKA

Grand Prix PZLA: otwarte mistrzostwa miasta Lublina, niedziela, godz. 14 rzut młotem kobiet, godz. 16.30 pozostałe konkurencje, stadion Startu przy al. Piłsudskiego 22.

.

REGATY KAJAKOWE

III ogólnopolskie regaty kajakowe dzieci i młodzieży o puchar Lubelskiego Koziołka: tor regatowy na Zalewie Zembrzyckim, sobota, godz. 15, niedziela godz. 10.

SIATKÓWKA

XV Lubelski Międzynarodowy Festiwal Piłki Siatkowej i Minisiatkówki, sobota i niedziela, godz. 9.30, Ośrodek Marina nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

LUBELSKIE ŚWIĘTO SPORTU

Lubelskie Święto Sportu: hala Globus i jej okolice, ul. Kazimierza Wielkiego 8; sobota (dzień rodzinny): 9-12: turniej piłki nożnej dzieci;

9-12: zawsze bezpiecznie - kurs samoobrony dla kobiet; 10-18: streetball; 10-18: warsztaty taneczne; 11-13: rajd rowerowy, zbiórka uczestników, 13 start rajdu z hali Globus nad zalew do ośrodka Słoneczny Wrotków; 11-13; zawody pływackie (basen, ul. Rzeckiego 10); 11-13: zawody strzeleckie (SP nr 5, ul. Rzeckiego 10); 13-13.30: bieg w dolinie, 14-19: turniej piłki nożnej VIP; 14-19: pokazy taneczne; 14-19: karate family cup; 18-19: konkurs w grillowaniu; niedziela (dzień japoński): 11-17: turniej dzieci w karate; 10-17: streetball finały, 12.30-16: festiwal japońskich sztuka walki.

Prezentacja lubelskiego etapu Tour do Pologne: spotkanie z Lechem Piaseckim, okolice hali Globus, ul. Kazimierza Wielkiego 8, sobota, godz. 12, godz. 13 - przejazd nad Zalew Zemborzycki w okolice ośrodka Słoneczny Wrotków. Dla rowerzystów, którzy zdecydują się na ten mały rajd, Lang Team przygotował m.in. koszulki związane z Tour de Pologne oraz inne gadżety.