Fioletowi lepsi od Czarnych w Meczu Gwiazd ligi

W pojedynku najlepszych zawodników siódmej edycji ligi pewne zwycięstwo Fioletowych 81:63 (48:27) prowadzonych przez Zbigniewa Imiołka nad drużyną Antoniego Pawłowskiego - Czarnymi
- W poprzednich latach gwiazdy ligi grały z drugoligowym UMKS-em Kielce, z najlepszymi amatorami z Tarnobrzega, ale wówczas była duża rywalizacja. Teraz mecz mógł się podobać, było kilka efektownych zagrań pod publiczkę. Wynik nie był już tak ważny - dodaje Żarnotal. Najbardziej przypadło kibicom do gustu efektowne włożenie piłki do kosza przez Mirosława Klamkę, który otrzymał podanie od tablicy kosza od Łukasza Kurzeli. - Szkoda, że nie wystartowałem w konkursie wsadów - śmieje się Klamka. Wygrał go Bartosz Pobocha (Totalizator) a konkurs rzutów za trzy punkty Karol Krakowiak. Zawodnik zwycięzcy ligi CK Awans Szkoły Jazdy TOM pokonał w finale dopiero po dogrywce Sędziego Karola Matyję.

Organizatorzy ligi przyznali też nagrody indywidualne. MVP Meczu Gwiazd został center CKM-u Artur Łata, najlepszym zawodnikiem fazy play off Szymon Sikora (Awans TOM), najskuteczniejszym za trzy punkty: Maciej Łagan (UJK) a królem strzelców Mirosław Klamka.

Fioletowi - Czarni 81:63 (48:27)

Fioletowi: Łata, Sikora, Jędrzejski, Nawrot. R. Wesołek, Bartocha, Dudzik, Krakowiak, Zieliński, Nowak, Pobocha. Czarni: Chaja, Klamka, Wszęndybył, Frączyk, Pawłowski, Orzech, Pisarski, Łagan, Frelik, Kurzela, Strzałka.