Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych


PIŁKA NOŻNA

I liga: Górnik Łęczna - Warta Poznań, piątek, godz. 17.30, stadion przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

II liga: Stal Poniatowa - Kolejarz Stróże, piątek, godz. 17.30

III liga - sobota: Stal Kraśnik - Resovia 17, Tomasovia - Stal Mielec 17, Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 17, Spartakus Szarowola - Orzeł Przeworsk 17, Orlęta Łuków - Unia Nowa Sarzyna 17.

IV liga - sobota: Huragan Międzyrzec Podlaski - Lublinianka 16, Wisła Puławy - Start Krasnystaw 17, Chełmianka - POM Iskra Piotrowice 17, Podlasie Biała Podlaska - Sokół Adamów 17, Lewart Lubartów - Włodawianka 17, Zartmet Olender Sól - BKS Unia Bełżyce 17; niedziela: Opolanin - Sparta Rejowiec Fabryczny 17, Janowianka - Orion Niedrzwica Duża 17.

Bialska klasa okręgowa - niedziela: Unia Żabików - Niwa Łomazy 16, Lutnia Piszczac - ŁKS Łazy 16, LKS Dobryń - Dąb Dębowa Kłoda 16, Lesovia Trzebieszów - Unia Krzywda 16, GLKS Rokitno - Victoria Parczew 16, Janowia Janów Podlaski - Orkan Wojcieszków 16, Dwernicki Stoczek Łukowski - Grom Kąkolewnica 16.

Chełmska klasa okręgowa - sobota: Unia Rejowiec - Vojsławia Wojsławice 17, Frassati Fajsławice - Kłos Chełm 17; niedziela: Vitrum Wola Uhruska - Granica Dorohusk 17, Unia Białopole - Sawena Sawin 15, Pławanice Kamień - Ogniwo Wierzbica 17, Brat Siennica Nadolna - Hetman Żółkiewka 15, Ruch Izbica - Agros Suchawa 17.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Motor II Lublin - Czarni Dęblin 17.15, Polesie Kock - Tajfun Ostrów Lubelski 17, Piaskovia - GKS Niemce 16, Cisy Nałęczów - Amator Rososz-Leopoldów 12.30, Wieniawa Lublin - Hetman Gołąb 11, Sygnał Lublin - Wisła Annopol 11; niedziela: LKS Gościeradów - LZS Wierzchowiska 15, MKS Ryki - Orły Kazimierz Dolny 15.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Omega Stary Zamość - Nord 98 Wysokie 14, Sparta Wożuczyn - Hetman II Zamość 17, Kryształ Werbkowice - Victoria Łukowa/Chmielek 17; niedziela: Ostoja Skierbieszów - Roztocze Szczebrzeszyn 15, Orkan Bełżec - Korona Łaszczów 14, Unia Hrubieszów - Włókniarz Frampol 15, Olimpiakos Tarnogród - Cosmos Józefów 15, Huczwa Tyszowce - Echo Zawada 15.

MOTOCROSS

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Motocrossie, sobota i niedziela, godz. 12.50, „Globus SKI”, przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie

SZACHY

Międzynarodowy Turniej Szachowy Lublin 2009 im. Jana Zukertorta, poniedziałek, godz. 15, Trybunał Koronny, Rynek 1.

Turniej Szachowy o Puchar Drakona dla dzieci do lat 10 i 14 z okazji Nocy Kultury, sobota, godz. 14.30, sala Starostwa Powiatowego przy ul. Spokojnej w Lublinie.

LEKKOATLETYKA

XVII Międzynarodowy i Ogólnopolski Bieg Solidarności "Lubelski Lipiec 80". Bieg główny na trasie Świdnik - Lublin, godz. 11.30; biegi VIP-ów,młodzieżowe na trasie plac Łokietka - stadion Startu przy al. Piłsudskiego, godz. 10; biegi przedszkolaków, godz. 11.30, stadion Startu.

Eliminacje do XV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży: sobota, godz. 13.30, niedziela godz. 10, stadion lekkoatletyczny AWF ZWWF w Białej Podlaskiej przy ul. Akademicka 2.

SIATKÓWKA PLAŻOWA

Mistrzostwa województwa lubelskiego w kategorii junior (rocznik 1990 i młodsi), sobota, godz. 10, boiska Gimnazjum z Żyrzynie, ul. Pałacowa 6.

Mistrzostwa województwa lubelskiego w kategorii kadet (rocznik 1992 i młodsi), niedziela, godz. 10, boiska Gimnazjum z Żyrzynie, ul. Pałacowa 6.

TENIS STOŁOWY

Baraż o awans do I ligi kobiet: Sygnał Lublin - GLKS Nadarzyn, niedziela, godz. 15, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.