Sport.pl

Roger: W Legii nie docenia się piłkarzy

PRZEGLĄD PRASY. - Jeśli mam być szczery, to mam niestety wrażenie, że w Legii nie docenia się piłkarzy, ale nie będę wymieniał nazwisk - powiedział w rozmowie z ?Polską? pomocnik reprezentacji Polski i Legii Warszawa Roger Guerreiro.
Ekstraklasa.tv: Legia wysoko pokonuje Ruch »

Legia Warszawa zakończyła ligowy sezon na drugim miejscu. W stołecznym klubie mówi się, że nadchodzą zmiany. Niepewna jest przyszłość wielu piłkarzy, w tym pomocnika reprezentacji Polski Rogera Guerreiro. Brazylijczyk z polskim paszportem zwraca uwagę, że jego ewentualne odejście może wynikać nie tylko ze względów sportowych.

- Mam 27 lat, kariera piłkarska jest krótka i trzeba myśleć o sobie. Jeśli mam być szczery, to mam niestety wrażenie, że w Legii nie docenia się piłkarzy - powiedział Roger.

Co miał na myśli pomocnik warszawskiej drużyny?

- Nie chcę powiedzieć za dużo. Nie będę wymieniał nazwisk. W każdym razie nie chodzi tylko o mnie. Edson to jeden z przykładów, ale nie tylko on - dodaje Roger.

Roger przez media jest łączony z transferem do Feyenoordu Rotterdam. Osobą, która miałaby przybliżyć go do holenderskiego klubu jest osoba selekcjonera kadry Leo Beenhakkera.

Trener Legii: dlaczego frajersko przegraliśmy walkę o tytuł
Roger z kadrą niedobitków jedzie do Afryki  >