Perez już ściągnął do Realu Pellegriniego i Kakę?

Brazylijski playmaker Kaka i trener Villarrealu Manuel Pellegrini są według hiszpańskiego radia Cadena Ser pierwszymi nabytkami przyszłego prezesa Realu Madryt, Florentino Pereza
Włoskie media: Kaka do wzięcia »

Świetnie orientujące się w rynku transferowym radio Cadena Ser podało w czwartek - a następnie informację powtórzyła za radiem hiszpańska prasa - że Florentino Perez dogadał się już z Kaką i Pellegrinim co do ich przyjścia do drużyny "Królewskich".

54-letni Pellegrini, obecnie szkoleniowiec Villarreal, ma zastąpić na ławce trenerskiej Realu Juande Ramosa. Perez zdecydował się na niego, bo numer jeden nowego prezesa - Arsene Wenger - był niechętny opuszczać Arsenal. Kibicom na Santiago Bernabeu Pellegrini zostanie zaprezentowany już w przyszły wtorek.

Dwa dni później, czyli w czwartek, na stadionie Realu dojdzie do prezentacji Kaki.

Wobec wycofania się pozostałych kandydatów, Florentino Perez, który był architektem "galaktycznego" Realu - ściągnął do klubu m.in. Zidane'a i Beckhama - już 1. czerwca ogłoszony zostanie nowym prezesem klubu, a zaplanowane na 14. czerwca wybory przestaną się liczyć.

W środę pisaliśmy, że Milan jest zdecydowany puścić Kakę za 65 mln euro.

"Galaktyczny" prezes wraca - rywale się wycofali »