Lech szykuje transferowe hity?

PRZEGLĄD PRASY. Gerrado Torrado 91-krotny reprezentant Meksyku, były piłkarz Sevilli i Racingu Santander jest w orbicie zainteresowania Lecha Poznań - pisze "Super Express". Ale to nie jedyny ciekawy zawodnik na liście życzeń "Kolejorza".
Potencjalny transferowy hit Lecha na zczuba.tv »

Oprócz Torrado Lech ponoć interesuje się dwoma Kolumbijczykami. Yulian Anchico został polecony przez obrońcę Lecha Manuela Aroboedę. - Grałem z w Deportivo Tolima, ręczę, że świetnie dałby sobie radę w Polsce - zapewnia. Mówi się także o ściągnięciu Abela Aguliara, zawodnika Udinese. Kolubijczyk nie przebił się jednak do pierwszej drużyny, był kilka razy wypożyczany, ostatnio grał w Herculesie Alicante.

Numerem jeden na liście życzeń Lecha jest Dawid Nowak. Napastnik GKS-u Bełchatów gra w tym sezonie rewelacyjnie i w letnim okienku transferowym na pewno nie będzie narzekał na brak ofert z najlepszych klubów w kraju. Ponadto, jego obecny zespół postawił zaporową kwotę odstępnego i nie wiadomo, czy "Kolejorz" będzie miał wystarczające środki, by go ściągnąć.

Do Lecha miałby trafić też kolega Nowaka z Bełchatowa - Mateusz Cetnarski, a także obrońca Piasta Gliwice - Kamil Glik, którego Lech widzi na następcę Bosackiego lub Arboledy.

Ekstrakasa karze Lecha i Legię- za wybryki kibiców »