Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych


PIŁKA NOŻNA

I liga: Górnik Łęczna - Wisła Płock, sobota, godz. 17, stadion przy ul. Jana Pawła II w Łęcznej,

II liga: Hetman Zamość - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, sobota, godz. 17, Stal Poniatowa - Pelikan Łowicz, niedziela, godz. 17.

III liga - sobota: Stal Kraśnik - Unia Nowa Sarzyna 17, Avia Świdnik - Stal Rzeszów 17, Łada Biłgoraj - Spartakus Szarowola 17; niedziela: Górnik II Łęczna - Orlęta Łuków 12, Tomasovia - Izolator Boguchwała 17.

IV liga - sobota: Sparta Rejowiec Fabryczny - BKS Unia Bełżyce 16, Wisła Puławy - Lublinianka 17, Lewart Lubartów - Sokół Adamów 17, Włodawianka - Opolanin 16; niedziela: Janowianka - POM Iskra Piotrowice 16, Start Krasnystaw -

Podlasie Biała Podlaska 17, Chełmianka - Huragan Międzyrzec Podlaski 17, Zartmet Olender Sól - Orion Niedrzwica Duża 17.

Bialska klasa okręgowa - niedziela: Unia Żabików - Lutnia Piszczac 16, LKS Dobryń - Niwa Łomazy 16, Lesovia Trzebieszów - ŁKS Łazy 16, GLKS Rokitno - Dąb Dębowa Kłoda 16, Janowia Janów Podlaski - Unia Krzywda 16, Dwernicki

Stoczek Łukowski - Victoria Parczew 16, Grom Kąkolewnica - Orkan Wojcieszków 16.

Chełmska klasa okręgowa - sobota: Vitrum Wola Uhruska - Unia Rejowiec 17, Unia Białopole - Kłos Chełm 17; niedziela: Frassati Fajsławice - Vojsławia Wojsławice 17, Pławanice Kamień - Granica Dorohusk 17, Brat Siennica Nadolna - Sawena Sawin 15, Ruch Izbica - Ogniwo Wierzbica 17, Agros Suchawa - Hetman Żółkiewka 15.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Piaskovia Piaski - Motor II Lublin 15, Wieniawa Lublin - Orły Kazimierz Dolny 11, Sygnał Lublin - Amator Rososz-Leopoldów 11; niedziela: Polesie Kock - Czarni Dęblin 17, LKS Gościeradów - Tajfun Ostrów Lubelski 14, MKS Ryki - GKS Niemce 14, Cisy Nałęczów - LZS Wierzchowiska 12, Wisła Annopol - Hetman Gołąb 15.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Omega Stary Zamość - Korona Łaszczów 14, Kryształ Werbkowice - Hetman II Zamość 17; niedziela: Unia Hrubieszów - Ostoja Skierbieszów 15, Orkan Bełżec - Roztocze Szczebrzeszyn 13, Olimpiakos Tarnogród - Włókniarz Frampol 15, Sparta Wożuczyn - Nord 98 Wysokie 12, Huczwa Tyszowce - Cosmos Józefów 14, Victoria Łukowa/Chmielek - Echo Zawada 17.

Ekstraklasa kobiet: AZS PWSZ Biała Podlaska - ISD AJD Częstochowa, sobota, godz. 16, stadion przy ul. Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

II liga kobiet - sobota: Kinga Krasnystaw - Motor Lublin 15, Tytan Wisznice - Sokół Kolbuszowa 15; niedziela: Dystans Niedźwiada - Widok Lublin 10, Wilki Wilków - Hetman Zamość 11.

KARTING

Briggs & Stratton Karting Sport: I runda Pucharu Polski i Pucharu Ministra Sportu i Turystyki oraz I runda Rotax Max Challenge, sobota godz. 16, niedziela, godz. 11, finały godz. 17, Tor Lublin przy ul. Zemborzyckiej.

KARATE

XX Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym: seniorów, juniorów starszych i juniorów młodszych, uroczyste otwarcie, sobota, godz. 10, turniej - sobota, godz. 10, niedziela, godz. 10, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w

Lublinie.

WYŚCIGI MTB

I eliminacja BERGSON Autobial TORO MTB Cup: niedziela, godz. 9, stok narciarski przy hali Globus.