Serie A: Diego Milito i Thiago Motta w Interze Mediolan

- Diego Milito i Thiago Motta podpiszą kontrakty z Interem Mediolan - poinformował prezydent Genoi Enrico Preziosi. Argentyńczyk Milito, który w Serie A zdobył w minionym sezonie 20 bramek, z Interem był kojarzony już od dawna.
Prezydent Genoi Enrico Preziosi poinformował, ze Inter Mediolan podpisał kontrakty z Diego Milito i Thiago Mottą. W zamian Genoa dostanie pieniądze oraz Roberta Acquafrescę.

- Spotkałem się z prezydentem Interu Massimo Morattim na śniadaniu i doszliśmy do porozumienia. To już oficjalne. Była to bolesna decyzja, ale chcieliśmy podziękować piłkarzom za wszystko co dali zespołowi w tym roku - powiedział Preziosi.

W zamian za dwójkę piłkarzy Genoa dostanie pieniądze oraz Roberta Acquafrescę.

- Wystarczy chyba, że wymienię nazwisko: Acquafresca - powiedział Preziosi.

Dodatkowo Genoa doszła do porozumienia z Atalantą, skąd ma przybyć Sergio Floccari. Mówi się, że transfer młodej gwiazdy, która ma zastąpić w ataku Milito, będzie kosztował około 11 mln euro

Diego Milito ma podpisać czteroletni kontrakt z Interem i dostawać cztery mln euro rocznie. Argentyński napastnik z Interem Mediolan był kojarzony już od dawna. W ostatnim sezonie w lidze zdobył 20 bramek.

Pięcoletnia umowa Motty ma być warta 3 mln euro rocznie.

Serie A: Inter mistrzem, Mourinho nie całkiem »