Wybierz sport

PIŁKA NOŻNA

II liga: Chemik Police - Pogoń Szczecin, sobota, godz. 15, stadion przy ul. Siedleckiej. Kotwica Kołobrzeg - Zawisza Bydgoszcz, sobota, godz. 17, stadion przy ul. Śliwińskiego.

III liga: Rega Trzebiatów - Kaszubia Kościerzyna (sobota, 16), Sława Sławno - Rodło Kwidzyn, Darzbór Szczecinek - Gryf Słupsk, Dąb Dębno - Zatoka Puck (sobota, 17), Błękitni Stargard - Astra Ustronie Morskie (niedziela, 14).

Puchar Polski kobiet: Gryf Sedina Szczecin - Górnik Łęczna, sobota, godz. 18, stadion przy ul. Nehringa.

KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn. 2. mecz finału play-off: AZS Radex Szczecin - Spójnia Stargard Szczeciński, sobota, godz. 18, hala SDS przy ul. Wąskiej.

PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa piłkarek ręcznych: Politechnika Koszalin - Zgoda Ruda Śląska, sobota, godz. 17, hala Gwardii przy ul. Fałata.

II liga mężczyzn: Gwardia Koszalin - Szczypiorniak Olsztyn, sobota, godz. 13, hala Gwardii przy ul. Fałata. Energetyk Gryfino - Sokół Gdańsk, sobota, godz. 17, hala przy ul. Iwaszkiewicza.

FUTBOL AMERYKAŃSKI

Ekstraklasa: Husaria Gryfino - Pomorze Seahawks, sobota, godz. 11, stadion Energetyka przy ul. Sportowej.

FUTSAL

Ćwierćfinał Pucharu Polski: Paradise Szczecin - Akademia Słowa Pniewy, niedziela, godz. 20, hala przy ul. Twardowskiego.

BOKS

Turniej "Sobota bokserska" dla młodzików, juniorów i młodzieżowców, sobota, godz. 10, hala SDS przy ul. Wąskiej w Szczecinie.

WIOŚLARSTWO

Regaty ósemek uczelnialnych o Puchar Marszałka Zachodniopomorskiego, sobota, godz. 14, Wały Chrobrego w Szczecinie.

LEKKOATLETYKA

Mityng niepełnosprawnych, sobota, godz. 10-13, stadion przy ul. Litewskiej w Szczecinie.

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

34. Międzynarodowy Turniej Wiosny i 9. Memoriał Anny Kłos Sulimy, sobota (14-19) i niedziela (11-15), hala SP 35 przy ul. Świętoborzyców w Szczecinie.

NA WYJEŹDZIE

Baraż o prawo gry w ekstraklasie futsalu: Marioss Gazownik Wawelno - Pogoń 04 Szczecin.

I liga piłkarska: Wisła Płock - Flota Świnoujście.

I liga piłkarzy ręcznych: Pogoń Handball Szczecin - Jurand Ciechanów.