Boks zawodowy zyskał nowego sponsora

W Warszawie odbyło się oficjalne podpisanie umowy sponsorskiej pomiędzy marką Wojak a polską grupą boksu zawodowego Bullit KnockOut Promotions. Dzięki temu porozumieniu Wojak będzie wspierać cykl gal boksu zawodowego "Wojak Boxing Night" przez najbliższe 5 lat.
- Myślę, że dość już wspominek "Kulej, Pietrzykowski, Grudzień, Skrzecz, Bartnik".- powiedział, otwierając konferencję prasową prezez PKOl Piotr Nurowski. - Dziś rozmawiamy o bardzo fajnej inicjatywie, którą my jako Komitet Olimpijski popieramy. Kompania Piwowarska i wielki przyjaciel i człowiek sportu pan prezes Paweł Sudoł są gwarantem tego dealu. Cieszymy się, że mówimy tu nie tylko o sponsorowaniu, ale i o partnerstwie. Liczymy na to, że, mimo iż boks zawodowy nie jest dyscypliną olimpijską, poprzez swoją popularność dźwignie boks amatorski wyżej.

- Serdecznie dziękujemy marce Wojak za docenienie naszych zawodników i naszych sukcesów w promowaniu boksu zawodowego w Polsce i na świecie. Współpraca z Wojakiem dla Bullit KnockOut Promotions to przede wszystkim szansa dla polskiego boksu. Podpisana umowa sponsorska umożliwi dalszy rozwój pięściarstwa, jednego z polskich sportów narodowych.- powiedział Andrzej Wasilewski, szef Bullit KnockOut Promotions.

Najbliższa gala z cyklu "Wojak Boxing Night" odbędzie się już w sobotę, 9 maja o godzinie 20:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Gdyni przy ul. Kazimierza Górskiego 8.

Więcej o boksie na bokser.org  »