Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa kobiet - finał play-off: SPR Asseco Lublin - Zagłębie Lubin, sobota, godz. 17.30, niedziela, godz. 18.30, hala Globus przy ul. Kazimierza

Wielkiego 8.

I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - Olimpia Piekary Śląskie, sobota, godz. 18, hala AWF w Białej Podlaskiej.

PIŁKA NOŻNA

III liga lubelsko-podkarpacka - sobota: Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 16, Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 17; niedziela: Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 14, Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 17, Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski 17.

IV liga - sobota: Podlasie Biała Podlaska - Wisła Puławy 17, Lewart Lubartów - Start Krasnystaw 17, Lewart Lubartów - Start Krasnystaw 17,

Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 16; niedziela: Chełmianka - Lublinianka 17, Janowianka - Huragan Międzyrzec Podlaski 16, Zartmet Olender Sól - POM Iskra Piotrowice 17, Opolanin - Sokół Adamów 16, BKS Unia Bełżyce - Włodawianka 17.

Bialska klasa okręgowa - niedziela: Unia Żabików - LKS Dobryń 16, Lesovia Trzebieszów - Lutnia Piszczac 16, GLKS Rokitno - Niwa Łomazy 16, Janowia Janów Podlaski - ŁKS Łazy 16, Dwernicki Stoczek Łukowski - Dąb Dębowa Kłoda 16, Grom Kąkolewnica - Unia Krzywda 16, Orkan Wojcieszków - Victoria Parczew 16.

Chełmska klasa okręgowa - sobota: Brat Siennica Nadolna - Kłos Chełm 16, Hetman Żółkiewka - Ogniwo Wierzbica 13; niedziela: Vitrum Wola Uhruska - Vojsławia Wojsławice 17, Unia Białopole - Frassati Fajsławice 15, Pławanice Kamień - Unia Rejowiec 17, Ruch Izbica - Granica

Dorohusk 15, Agros Suchawa - Sawena Sawin 15.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Cisy Nałęczów - Tajfun Ostrów Lubelski 12.30, Wieniawa Lublin - GKS Niemce 11, Sygnał Lublin - LZS Wierzchowiska 11; niedziela: Piaskovia Piaski - Czarni Dęblin 15, LKS Gościeradów - Polesie Kock 15, MKS Ryki - Motor II Lublin 16, Wisła Annopol - Orły Kazimierz Dolny 15, Hetman Gołąb - Amator Rososz-Leopoldów 14.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Omega Stary Zamość - Orkan Bełżec 14, Victoria Łukowa/Chmielek - Cosmos Józefów 17, Echo Zawada - Hetman II Zamość 17; niedziela: Unia Hrubieszów - Roztocze Szczebrzeszyn 14, Olimpiakos Tarnogród - Ostoja Skierbieszów 15, Sparta Wożuczyn - Korona Łaszczów 12, Huczwa Tyszowce - Włókniarz Frampol 14, Kryształ Werbkowice - Nord 98 Wysokie 15.

SIATKÓWKA PLAŻOWA

Akademickie mistrzostwa województwa lubelskiego: sobota, godz. 10, niedziela, godz. 14, obiekty AOS UMCS przy ul. Langiewicza w Lublinie.

PŁYWANIE

Laur Lubelskiego Koziołka: sobota, godz. 14.45, pływalnia MOSiR przy al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

LEKKOATLETYKA

Akademickie mistrzostwa województwa lubelskiego: sobota, godz. 15, stadion Startu przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie.

I Młodzieżowy Otwarty Mityng Kwalifikacyjny LOZLA: sobota, godz. 10, stadion ZWWF przy ul. Akademickiej 2 w Białej Podlaskiej.

TENIS STOŁOWY

Mecz o wejście do ekstraklasy mężczyzn: Alfa Radzyń Podlaski - LUKS Pełcz Diamant Górki Noteckie, sobota, godz. 16, hala przy ul. Sikorskiego w Radzyniu Podlaskim.

Mecz o awans do I ligi mężczyzn: UKS Ruch Edbar Asko Lublin - STS Dekorglass Działdowo, sobota, godz. 16, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Weteranów, niedziela, godz. 10, hala przy al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

ŻUŻEL

II liga: KMŻ Redstar Lublin - Polonia Piła, niedziela, godz. 15, tor przy al. Zygmuntowskich 5.