"Mężczyźni przeciwko chłopcom" - angielska prasa o triumfie United

Manchester United nie dał szans Arsenalowi Londyn w rewanżowym meczy półfinału Ligi Mistrzów, zwyciężając na Emirates Stadium 3:1. Brytyjska prasa nie pozostawia żadnych wątpliwości, kto bardziej zasłużył na występ w rzymskim finale.
The Times - "Mężczyźni przeciwko chłopcom"

Sir Alex Ferguson przekonał swoich zawodników, by stworzyli historię pozostając w Lidze Mistrzów. Gracze Manchesteru United zarezerwowali sobie miejsce w finale, po zwycięstwie 4:1 w dwumeczu z Arsenalem.
Man Utd w finale bardziej pasowałby Chelsea niż Barcelona


The Guardian - "Ronaldo wprawia Arsenal w cierpienie, a United spacerkiem do Rzymu"

Manchester United znalazł skrót z Londynu do Rzymu, strzelając dwa gole w początkowych 11 minutach, co dało im awans do finału Ligi Mistrzów. Obrońcy tytułu sprawili noc cierpienia Arsenalowi, który nie był zdolny nawiązać rywalizacji.

The Sun - "Ronaldo to Ro-Man imperator"

Alex Ferguson sprowokował swoich herosów z United, by stworzyli historię w Rzymie zachowując koronę Ligi Mistrzów. Dwa cudowne gole Cristiano Ronaldo zapewniły Manchesterowi miejsce w finale 27 maja.

The Indpendent - "Zraniony Ferguson martwi się, a Manchester maszeruje dalej"

Trzecie trofeum Ligi Mistrzów jest w zasięgu, ale wiara Alexa Fergusona została ograniczona, po wydarzeniu, które określił on jako "tragedię". Darren Fletcher nie zagra w rzymskim finale 27 maja po nocy, którą Arsene Wenger określił, jako najbardziej rozczarowującą w swojej 25 letniej karierze trenerskiej.

Więcej o triumfie United - czytaj tutaj »