Sport.pl

Anderson: Jeszcze nadejdzie czas Tomasza Kuszczaka

PRZEGLĄD PRASY. Anderson wraz z Manchesterem we wtorek wieczorem powalczy o finał Ligi Mistrzów. Pomocnik "Czerwonych Diabłów" w rozmowie z "Super Expressem" opowiada o trudnych chwilach Tomasza Kuszczaka i zainteresowaniem Jagiellonią Białystok.
Manchester United ma w tym sezonie szansę na drugie z rzędu zwycięstwo w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Dotychczas nikomu nie udało się tego dokonać. Pomocnik "Czerwonych Diabłów" Anderson jest przekonany, że widzowie będą świadkami wielkiego widowiska. Anderson opowiada również o jego stosunku do Tomasza Kuszczaka.

- To świetny gość, bardzo zabawny. Teraz ma trudny okres, ale u nas nie ma zawodników niepotrzebnych. Jestem pewien, że jego czas jeszcze nadejdzie - mówi Anderson.

Zaskakujący jest również fakt, że gwiazda Manchesteru śledzi sytuację w polskiej lidze. Wszystko przez jego przyjaźń z grającym w Jagiellonii Białystok pomocnikiem Bruno.

- Znamy się od dziecka. Przeszliśmy przez wszystkie drużyny juniorskie Gremio. Dzięki niemu zacząłem sprawdzać jak idzie Jagiellonii. Które miejsce zajmuje? To bardzo proste. Siódme - dodał Anderson.

Mecz rewanżowy półfinału Ligi Mistrzów Arsenal - Manchester we wtorek o 20.45. Relacja Z czuba i na żywo na Sport.pl

Manchester gra o finał LM z Arsenalem - do utraty tchu »