Wicelider gorszy od Supraślanki

Supraślanka Supraśl zdobyła trzy punkty na boisku wicelidera III ligi Huragana Morąg

Supraślanie, którzy po przerwie zimowej przegrali tylko z prowadzącą w rozgrywkach Olimpią Elbląg, do 80. min remisowali w Morągu 1:1. Wtedy wprowadzony po przerwie Łukasz Wójcik strzałem w długi róg bramki dał zwycięstwo gościom.

Po bardzo dobrej postawie jesienią coraz gorsze wyniki notuje z kolei drużyna MKS-u Mielnik. Tym razem wciąż jeszcze najwyżej sklasyfikowany zespół w tabeli z województwa podlaskiego został rozgromiony 1:5 przez Warmię Grajewo.

Natomiast w pojedynku outsiderów Cresovia Siemiatycze wygrał 3:1 na własnym stadionie ze Spartą Augustów, która jest już chyba skazana na ostatnie miejsce w rozgrywkach.

Wyniki 23. kolejki

Concordia Elbląg - Sokół Sokółka 1:1 (0:0): Gryka (55.) - Mościński (47.); Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg 0:3 (0:0): Styś (65.), Kołosow (72.), Stawiński (85.); Huragan Morąg - Supraślanka Supraśl 1:2 (1:1): Włodarczyk (23.) - Grzegorczyk (22.), Wójcik (80.); Start Działdowo - Vęgoria Węgorzewo 0:1 (0:1): Maliszewski (34.); MKS Mielnik - Warmia Grajewo 1:5 (1:3): Pawluczuk (45. - karny) - Arciszewski (20.), Mirva (36. - karny i 64.), Górski (45.), Strzeliński (67.); Mrągowia Mrągowo - Czarni Olecko 2:0 (0:0): Osenkowski (68.), Kuśnierz (82.); Pogoń Łapy - Orzeł Kolno 1:1 (1:0): Zawłocki (40. - samobójcza) - Sawko (46.); Cresovia Siemiatycze - Sparta Augustów 3:1 (3:0): Śniadach (8. - karny i 33.), Koczuk (42.) - Domalewski (60.).