Sport.pl

Jan Urban: Gdyby Stilić strzelił w końcówce chyba podciąłbym sobie żyły

Gdyby Stilić strzelił w końcówce gola i po raz kolejny Lech zdobył punkty w 90. minucie to chyba podciąłbym sobie żyły - mówił po meczu Legia - Lech (1:1) trener gospodarzy Jan Urban
Sprawdź, jak piłkarzy ocenia Leo Beenhakker »

- Wydawało się, że szybko strzelony gol ustawi nam grę, ale w drugiej połowie to Lech przejął inicjatywę. W drugiej połowie nie mieliśmy za dużo sytuacji. Gdyby Stilić strzelił w końcówce gola i po raz kolejny Lech zdobył punkty w 90. minucie to chyba podciąłbym sobie żyły. Ale Takesure też miał w końcówce okazję do strzelenia gola - zauważa trener.
'Gdyby Stilić trafił do siatki, podciąłbym sobie żyły'


- Zmiany, które zrobiliśmy nic nie wniosły do gry. A szkoda, bo po Radoviciu można się spodziewać czegoś lepszego. To, żeby odzyskał formę jest teraz kluczowe, bo to dla nas bardzo ważny zawodnik. Ariel mógłby zagrać dłużej, ale stres zrobił swoje. Takiego młodego piłkarza stres szybko wykańcza.

- Stworzyła się taka sytuacja, że mecz z Wisłą może być kluczowy, w kontekście mistrzostwa Polski. Ale z drugiej strony teraz 70% zespołów walczy o coś w każdym meczu i wszędzie można stracić punkty. W środę czeka nas mecz w półfinale Pucharu Polski. Koniec sezonu zapowiada się morderczo, bo nie każdy jest przyzwyczajony by grać co trzy dni - boi się trener Legii.Więcej o: