Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych


PIŁKA NOŻNA

III liga lubelsko-podkarpacka - sobota: Tomasovia - Orlęta Łuków 11; niedziela: Górnik II Łęczna - Orzeł Przeworsk 12, Stal Kraśnik - Avia Świdnik 15, Łada Biłgoraj - Unia Nowa Sarzyna 16.

IV liga - sobota: Podlasie Biała Podlaska - Lublinianka 16, Sparta Rejowiec Fabryczny - POM Iskra Piotrowice 16, Lewart Lubartów - Wisła Puławy 15, Zartmet Olender Sól - Huragan Międzyrzec Podlaski 17; niedziela: Janowianka - Chełmianka 15, Włodawianka - Orion Niedrzwica 15, Start Krasnystaw - Opolanin 16, Unia Bełżyce - Sokół Adamów 17.

Bialska klasa okręgowa: Unia Żabików - Lesovia Trzebieszów, GLKS Rokitno - LKS Dobry, Janowia Janów Podlaski - Lutnia Piszczac, Dwernicki Stoczek Łukowski - Niwa Łomazy, Grom Kąkolewnica - KS Łazy, Orkan Wojcieszków - Dąb Dębowa Kłoda, Victoria Parczew - Unia Krzywda. Wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16.

Chełmska klasa okręgowa - sobota: Hetman Żółkiewka - Granica Dorohusk 17; niedziela: Agros Suchawa - Kos Chełm 15, Brat Siennica Nadolna - Frassati Fajsawice 15, Unia Białopole - Vojsławia Wojsławice 15, Ogniwo Wierzbica - Sawena Sawin 16, Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska 17, Ruch Izbica - Unia Rejowiec 17.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Czarni Dęblin - Orły Kazimierz Dolny 15.30, Polesie Kock - Wieniawa Lublin 16; niedziela: LZS Wierzchowiska - Amator Rososz-Leopoldów 13, GKS Niemce - Hetman Gołąb 15, Tajfun Ostrów Lubelski - Wisła Annopol 13, Motor II Lublin - Sygnał Lublin 17, Piaskovia Piaski - Cisy Nałęczów 16, LKS Gościeradów - MKS Ryki 14.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Huczwa Tyszowce - Ostoja Skierbieszów 12, Kryształ Werbkowice - Korona Łaszczów 15, Omega Stary Zamość - Roztocze Szczebrzeszyn 16; niedziela: Hetman II Zamość - Cosmos Józefów 14, Sparta Wożuczyn - Orkan Bełżec 16, Victoria Łukowa/Chmielek - Włókniarz Frampol 16, Olimpiakos Tarnogród - Unia Hrubieszów 17, Echo Zawada - Nord 98 Wysokie 17.

PIŁKA RĘCZNA

I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - ChKS, sobota, godz. 18, hala AWF.

I liga kobiet: AZS UMCS Lublin - AZS AWF Kraków, niedziela, godz. 19, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - Trójka Ostrołęka, sobota, godz. 17.30, hala MOSiR, al. Zygmuntowskie 4.

Azoty II Puławy - Słoneczny Stok Białystok, niedziela, godz. 12, hala MOSiR przy al. Partyzantów 11 w Puławach.

SNOOKER

RUGBY

II liga: Budowlani Lublin - Kosmaz RC Koszalin, sobota, godz. 14, stadion przy ul. Krasińskiego w Lublinie.

PORS * * * * Masters Lublin 2009: sobota i niedziela, godz. 10, sala przy ul. Wojciechowskiej 9 w Lublinie (klub snookerowy Masters).

ŁUCZNICTWO

I Runda Pucharu Polski Niepełnosprawnych: sobota, godz. 10.15 i 15.30, niedziela, godz. 9.30, stadion Startu przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie.

TENIS ZIEMNY

Turniej Inauguracyjny Lubelskiego Klubu Tenisowego: sobota i niedziela, godz. 9, korty MOSiR przy al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

TENIS STOŁOWY

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Skrzatów i Żaków: sobota, godz. 9, sala ZS w Kocudzy.

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kadetów: niedziela, godz. 9, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

JEŹDZIECTWO

Halowe Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody: niedziela, godz. 10.30, hala SJ Fidelius, Pólko 27 k. Dysa.

LEKKOATLETYKA

Grad prix Polski środkowo-wschodniej: w biegach ulicznych - XVI Bieg Cukrowniczy: sobota, godz. 10.15, Werbkowice.

Ścieżki biegowe Nike: niedziela, godz. 10, start w okolicach marketu Lidl, ul. Nadbystrzycka w Lublinie; test Coopera.