Były trener o Kuszczaku: Jest bliżej tego, by zastąpić Van der Sara niż Foster

PRZEGLĄD PRASY. - Być może wygląda to tak, że Foster zyskał przewagę i teraz on jest zmiennikiem Holendra, ale ja uważam, że to chwilowe - mówi były trener Tomasza Kuszczaka, Enver Marić z Herthy Berlin w wywiadzie dla ?Super Expressu?.
Tomasz Kuszczak jest w tej chwili trzecim bramkarzem Manchesteru United. Polak przegrywa rywalizację nie tylko ze świetnym Holendrem Edvinem Van der Sarem, ale też z Benem Fosterem. - Być może wygląda to tak, że Foster zyskał przewagę i teraz on jest zmiennikiem Holendra, ale ja uważam, że to chwilowe - mówi były trener Tomasza Kuszczaka, Enver Marić, który w Hercie Berlin pracował z bramkarzami.
Kuszczak powinien odejść z MU, ale pewnie zostanie


Jego zdaniem Polak nie ma prawa czuć, że jest gorszy od Anglika. - To bardzo dobry bramkarz. Gdyby tak nie było, to nie trafiłby do Manchesteru - uważa Marić.

Były trener Kuszczaka uważa, że powinien on zostać w Manchesterze. - W Hercie też długo siedział na ławce. Raz jeszcze musi okazać żelazową wolę - mówi. Jego zdaniem Kuszczak nie powinien ruszać się z Manchesteru.

Kapitan Hibernianu: Szamotulski dużym wzmocnieniem - czytaj tutaj »