1/4 finału Ligi Mistrzów. Manchester i Arsenal remisują z Półwyspem Iberyjskim

Manchester United na Old Trafford tylko zremisował z FC Porto i przed rewanżem to Portugalczycy mają korzystny wynik. Na El Madrigal Arsenal tylko zremisował z Villarreal dzięki pięknemu golowi Adebayora.

Czytaj relację Z czuba ?

Wtorkowe bramki z LM na Z czuba.tv ?

Manchester United - FC Porto 2:2 (1:1) ?

Manchester United był absolutnym faworytem tego meczu. Ale pierwsi bramkę strzelili goście z Portugalii. Po kwadransie meczu było już 1:1 po fatalnym błędzie obrony FC Porto. Na pięć minut przed końcem gola dla "Czerwonych Diabłów strzelił Carlos Tevez, ale już po chwili wyrównał wprowadzony 10 minut wcześniej Mariano.

Villarreal - Arsenal Londyn 1:1 (1:0) ?

Dramatyczny mecz na El Madrigal. Faworyzowani Anglicy stracili gola i dwóch piłkarzy. Zejść z boiska musiał William Gallas. W 28. minucie z powodu urazu Manuela Almunii na boisku pojawił się Łukasz Fabiański. W drugiej połowie Arsenal nie potrafił poradzić sobie z obroną Villarreal. Aż w końcu przepięknym golem popisał się Emmanuel Adebayor. Przyjął piłkę w polu karnym i z powietrza, przewrotką strzelił tuż przy słupku. Fabiański bohaterem Arsenalu! Wygryzie Almunię z bramki?

Więcej o wtorkowych meczach w LM - czytaj tutaj ?