Sport.pl

Składy drużyn w I lidze



Marma-Hadykówka Rzeszów

seniorzy - Dawid Stachyra, Cameron Woodward (Australia), Ales Dryml (Czechy), Mikael Max (Szwecja), Lukas Dryml (Czechy), Maciej Kuciapa, Paweł Miesiąc, Charlie Gjedde (Dania), Grzegorz Szyszka, Marcin Leś; juniorzy - Dawid Lampart, Mateusz Szostek, Adam Roynon (Wielka Brytania), Karol Polak; trener - Dariusz Śledź

Unia Tarnów

seniorzy - Janusz Kołodziej, Sebastian Ułamek, Peter Ljung (Szwecja), Jesper B. Monberg (Dania), Kevin Doolan (Australia), Piotr Świderski, Bjarne Pedersen (Dania), James Wright (Wielka Brytania), Steve Boxall (Wielka Brytania); juniorzy - Patrick Hougaard (Dania), Szymon Kiełbasa, Peter Juul Larsen (Dania), Tobias Busch (Niemcy), Tadeusz Kostro; trener - Roman Jankowski

Intar Ostrów

seniorzy - Karol Ząbik, Adrian Gomólski, Chris Harris (Wielka Brytania), Daniel King (Wielka Brytania), Robert Miśkowiak, Daniel Nermark (Szwecja), Mads Korneliusen (Dania), Simon Stead (Wielka Brytania), Ulrich Ostergaard (Dania), Richard Speiser (Niemcy), Mark Loram (Wielka Brytania), Travis McGowan (Australia); juniorzy - Nicolai Klindt (Dania), Patryk Pawlaszczyk, Karol Sroka, Piotr Szóstak, Frank Facher (Niemcy), Josh Grajczonek (Australia), Lars Daniel Gunnestad (Norwegia), Nanna Jorgensen (Dania); trener - Jan Grabowski

PSŻ Milion Team Poznań

seniorzy - Paweł Hlib, Norbert Kościuch, Daniel Pytel, Rafał Trojanowski, Zbigniew Suchecki, Grzegorz Kłopot, Łukasz Jankowski; juniorzy - Adam Kajoch, Grzegorz Stróżyk, Anders Andersen; trener - Zbigniew Jąder

Lokomotiv Daugavpils

seniorzy - Roman Povazhny (Polska), Grigorij Laguta, Kjastas Podżuks, Andriej Korolew, Christian Hefenbrock (Niemcy), Leonid Paura; juniorzy - Maksim Bogdanow, Artiom Laguta (Rosja), Jewgienij Karawackis, Wiaczesław Gieruckis, Jewgienij Pietuchow, Jewgienij Samkovs; trener - Nikołaj Kokin

RKM Rybnik

Seniorzy - Mariusz Węgrzyk, Marcin Rempała, Ricky Kling (Szwecja), Ronnie Jamroży, Denis Gizatullin (Rosja), Zbigniew Czerwiński, Adam Pawliczek, Kyle Legault (Kanada); juniorzy - Michał Mitko, Sławomir Pyszny, Bartosz Szymura, Mateusz Chochliński, Rafał Fleger, Kamil Fleger, Piotr Korbel, Łukasz Piecha; trener - Adam Pawliczek

GTŻ Grudziądz

seniorzy - Matej Ferjan (Słowenia), Rory Schlein (Australia), Niklas Klingberg (Szwecja), Oliver Allen (Wielka Brytania), Kamil Brzozowski, Paweł Staszek, Eric Andersson (Szwecja), Grzegorz Knapp, Sebastian Banaś; juniorzy - Artur Mroczka, Tommy Pedersen, Paweł Kaczorowski, Kevin Woelbert (Niemcy), Maciej Brzeziński, Marcin Podlaszewski, Joe Haines (Wielka Brytania); trener - Robert Kempiński

Start Gniezno

seniorzy - Krzysztof Słaboń, Krzysztof Jabłoński, Mariusz Puszakowski, Morten Risager (Dania), Jason Doyle (Australia), Andriej Karpov (Ukraina), Piotr Paluch, Mirosław Jabłoński, Dawid Cieślewicz, Claus Vissing (Dania), Krzysztof Nowacki; juniorzy - Filip Sitera (Czechy), Marcel Kajzer, Linus Ekloef (Szwecja), Simon Nielsen (Dania), Maciej Fajfer, Arkadiusz Sturomski, Christian Ago (Szwecja), Kacper Gomólski, Tomasz Wiśniewski; trener - Mirosław Kowalik