Wiosenne tenisowe granie

Maciej Sośnicki w kat. do 45 lat i Krzysztof Rutkowski (+45) triumfowali w singlu I Wiosennego Turnieju Amatorów w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezesa GKS Górnik Łęczna.
W imprezie wystartowało 31 zawodników amatorów z Łęcznej, Lublina i innych miejscowości naszego regionu. Zwycięzca kat. do 45 lat Maciej Sośnicki w finale pokonał Przemysława Klibera 6/7, 6/3 i 10/7. Triumfator wcześniej wygrał z Markiem Serafinem, który był trzeci i Piotrem Basiewiczem. W grze podwójnej pierwsze miejsce zajęła para Jarosław Nowosad/Robert Spoz, po wygranej z deblem Sośnicki/Kliber 6/2, 3/6 i 6/1. Trzecią pozycję wywalczyli Serafin i Dariusz Mirosław, którzy zwyciężyli parę Basiewicz/Chabrowski 6/4, 3/6 i 10/6.

Natomiast w kat. powyżej 45 lat w singlu najlepszy był Krzysztof Rutkowski, który w finale pokonał Grzegorza Wójtowicza (6/3, 6/2). Trzecią lokatę zajął Włodzimierz Spasiewicz, wcześniej pokonując zwycięzcę turnieju.

W deblu wygrała para Marek Maj/Rutkowski po zwycięstwie nad deblem Andrzej Jagiełło/Wójtowicz 4/6. 6/3 i 10/7.