Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA NOŻNA

I liga: Górnik Łęczna - GKP Gorzów Wielkopolski, sobota, godz. 19, stadion przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

II liga: Stal Poniatowa - Nida Pińczów, niedziela, godz. 16 w Poniatowej.

III liga - sobota: Avia Świdnik - Stal Mielec 16; niedziela: Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 16, Orlęta Łuków - Orlęta Spomlek 16, Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 12.

IV liga - sobota: Lublinianka - Sokół Adamów 15, Chełmianka - Opolanin 15, Huragan Międzyrzec Podlaski - Unia Bełżyce 16, Podlasie Biała Podlaska - Zartmet Olender Sól 15, Wisła Puławy - Sparta Rejowiec Fabryczny 16; niedziela: Janowianka - Lewart Lubartów 15, POM Iskra Piotrowice - Orion Niedrzwica 16, Start Krasnystaw - Włodawianka 16.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Wieniawa Lublin - MKS Ryki 11, Sygnał Lublin - LKS Gościeradów 11, Hetman Gołąb - Polesie Kock 15.30,

Amator Rososz-Leopoldów - Motor II Lublin 16, Orły Kazimierz Dolny - Tajfun Ostrów Lubelski 14; niedziela: Cisy Nałęczów - Czarni Dęblin 12, Wisła Annopol - Piaskovia Piaski 15, LZS Wierzchowiska - GKS Niemce 13.

ŻUŻEL

II liga: Redstar KMŻ Lublin - Orzeł Łódź, niedziela, godz. 15.30, tor przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa mężczyzn: Azoty Puławy - AZS AWF Gorzów Wielkopolski, sobota, godz. 18, hala MOSiR przy al. Partyzantów 11.

KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn: Start Lublin - UMTS Kielce, sobota, godz. 17, hala MOSiR przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

Turniej finałowy o wejście do I ligi - dywizji A kobiet - piątek: UKS Siemiaszka Piekary - AZS AP Siedlce 18, AZS UMCS Lublin - AZS

Rzeszów 20; sobota: AZS Rzeszów - Piekary 14, AZS UMCS - AZS AP Siedlce 19; niedziela: AZS AP Siedlce - AZS Rzeszów 9, AZS UMCS - Piekary 11; wszystkie mecze hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

Półfinały akademickich mistrzostw Polski mężczyzn: sobota i niedziela, godz. 9, hala AOS przy ul Langiewicza, UP przy ul. Głębokiej, KUL przy ul. Konstantynów.

JEŹDZIECTWO

VI Halowe Zawody Regionalne w skokach: sobota, godz. 10, kryta ujeżdżalnia w Poniatowej.

TENIS STOŁOWY

Mistrzostwa województwa juniorów: sobota: godz. 9, sala ZS nr 1 przy ul. Wyspiańskiego 8 w Tomaszowie Lubelskim.

Grand Prix Starosty Lubartowskiego: niedziela, godz. 10, pawilon MKS Lewart przy ul. Krzywe Koło w Lubartowie.

SPORT MOTOROWY

Spidi-Moto GP Racing Show: niedziela, godz. 11.30, tor kartingowy przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie.

LEKKOATLETYKA

XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegach przełajowych, sobota, godz. 10.30. Start i meta w parku za Rotundą w Zamościu.

Grand Prix Polski środkowo-wschodniej, Bieg Pierwiosnka: niedziela, godz. 11 (biegi młodzieżowe), 12.45 (bieg główny). Boisko w Leszkowicach.