Wygrał tylko Radomiak

PIŁKA NOŻNA. Nie była to udana kolejka dla drużyn z regionu radomskiego. Z naszych zespołów pewne pięciobramkowe zwycięstwo odniósł jedynie wicelider tabeli Radomiak 1910

Piast Piastów - Radomiak 1910 S.A 0:5 (0:2): Tarnowski 2, samobójcza, Janik, Kocon.

Już w 6. minucie prowadzenie zielonym zapewnił Paweł Tarnowski, który precyzyjnym strzałem przy słupku wykończył akcję całego zespołu. W pierwszej połowie bramkarz Piasta jeszcze raz był zmuszony do wyjmowania piłki z siatki - tym razem po strzale samobójczym.

Radomianie od początku nadawali ton wydarzeniom na boisku, ale największą przeszkodą w przeprowadzaniu składnych akcji było zalane na połowie Piasta boisko. W drugiej połowie przewaga zielonych jeszcze bardziej się uwidoczniła, czego efektem było zdobycie trzech goli.

Szydłowianka Szydłowiec - Zwolenianka Zwoleń 0:0

Wynik nie krzywdzi żadnej z drużyn. Obie ekipy rozegrały szybki i stojący na dobrym poziomie pojedynek.

KS Piaseczno - KS Warka 3:0 (0:0)

Przez godzinę zanosiło się na niespodziankę, bowiem w Piasecznie nie padały bramki. Dopiero ostatnie 30 minut potwierdziło supremację gospodarzy, którzy zdobyli trzy gole.

Wulkan Zakrzew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:3 (0:1)

Szybko stracona bramka wyprowadziła gospodarzy z rytmu i nie byli już w stanie się podnieść.

W pozostałych meczach 20. kolejki: Korona Góra Kalwaria - Ursus Warszawa 1:2, Sparta Jazgarzew - Pilica Białobrzegi i Mazovia Mińsk Mazowiecki - Skra Konstancin (mecze odwołane z powodu złego stanu boiska), Zryw Sobolew - Amur Wilga 3:0 - walkower, pauza - Mszczonowianka Mszczonów.