Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA NOŻNA

I liga: Motor Lublin - GKS Jastrzębie Zdrój, sobota, godz. 15, MOSiR przy al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie.

II liga: Hetman Zamość - Okocimski KS Brzesko, sobota, godz. 16, stadion przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

III liga lubelsko-podkarpacka - sobota: Łada Biłgoraj - Stal Mielec 15; niedziela: Górnik II Łęczna - Resovia 13, Avia Świdnik - Tomasovia 13, Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 16.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Cisy Nałęczów - Wieniawa Lublin 13.30; niedziela: GKS Gościeradów - Wisła Annopol 12, MKS Ryki - Sygnał Lublin 14, Czarni Dęblin - Niemce 14.30, Polesie Kock - Amator Leopoldów 16, Tajfun Ostrów Lubelski - Wierzchowiska 14, Piaskovia - Hetman Gołąb 15.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Nord Wysokie - Włókniarz Frampol 13; niedziela: Sparta Wożuczyn - Roztocze Szczebrzeszyn 13, Huczwa Tyszowce - Olimpiakos Tarnogród 12, Kryształ Werbkowice - Omega Stary Zamość 13, Victoria Łukowa Chmielek - Unia Hrubieszów 14, Echo Zawada - Orkan Bełżec 14, Hetman II Zamość - Ostoja Skierbieszów 13, Cosmos Józefów - Korona Łaszczów 14, na boisku w Długim Kącie.

Ekstraliga kobiet: AZS PWSZ Biała Podlaska - Praga Warszawa, niedziela, godz. 12, ul. Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

II liga kobiet: Wilki Wilków - Widok Lublin, niedziela, godz. 11.

PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa mężczyzn - play-out: Azoty Puławy - Miedź Legnica, niedziela, godz. 18, hala MOSiR przy al. Partyzantów 11 w Puławach.

I liga kobiet: AZS UMCS Lublin - Ruch II Chorzów, sobota, godz. 17 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

KOSZYKÓWKA

Półfinały o awans do dywizji A pierwszej ligi kobiet - piątek, godz. 17 i 19, sobota, 14 i 16; niedziela: 10 i 12, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich 4.

LUBELSKA UNIWERSJADA 2009

Koszykówka mężczyzn - sobota: Politechnika Lubelska - UMCS Lublin 10, Uniwersytet Przyrodniczy - Katolicki Uniwersytet Lubelski 11, KUL - UMCS 12, PL - UP 13, UMCS - UP 14, PL - KUL 15, wszystkie mecze w hali UP, ul. Głębokiej 31.

Siatkówka mężczyzn - Grupa A: sobota od godz. 10: UP - Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza, PL - Uniwersytet Medyczny, UP - UMCS, PL - KUL, WSSP - UMCS, UM - KUL, po zakończeniu rywalizacji grupowych odbędzie się mecz o piąte miejsce, o trzecie miejsce i finał; wszystkie spotkania w hali UM przy ul. Chodźki.

Siatkówka kobiet: sobota, od godz. 12.30: UM - PL, KUL - UP, KUL - UM, UMCS - UP, PL - UP, UMCS - KUL, UMCS - UM, KUL - PL, PL - UMCS, UP - UM, wszystkie mecze w hali KUL przy ul. Konstantynów.

Tenis stołowy kobiet i mężczyzn: niedziela, godz. 10, hala AOS UMCS, ul. Langiewicza 22.

Futsal mężczyzn: sobota: UM - KUL 10.20, WSEI - PL 11, WSSP - UP 11.40, UM - WSEI 12.20, KUL - PL 13, WSSP - UMCS 13.40, UM - PL 14.20, niedziela: UP - UMCS 9. KUL - WSEI 9.40; półfinały: 10.30, 11.10, mecz o 7 miejsce: 11.50, mecz o 5 miejsce: 12.30; mecz o 3 miejsce: 13.10, finał: 13.50; wszystkie mecze hali PL przy ul. Nadbystrzyckiej.

PŁYWANIE

Memoriał Henryka Kosakowskiego: (rocznik 1997 i starsi), sobota, godz. 10.45, pływalnia „Otylia” przy ul. ks. Skorupki w Janowie Lubelskim.

TENIS STOŁOWY

I liga mężczyzn: Alfa Radzyń Podlaski - BBTS Silesia Miechowice, sobota, godz. 16, hala przy ul. Sikorskiego w Radzyniu Podlaskim.

Mistrzostwa województwa młodzików: sobota, godz. 9, sala Publicznego Gimnazjum w Stróży.

SZACHY

Turniej młodzieży ponadgimnazjalnej: piątek, godz. 9.45 w Zespole Szkół w Kocku.

BOKS

Młodzieżowa liga międzyokręgowa - sobota: Avia Świdnik - Wisłok Rzeszów 17, hala MOSiR przy ul. Granicznej w Chełmie, Gwarek Łęczna - Radomiak 16, hala Szkoły Podstawowej przy ul. Jaśminowej w Łęcznej; niedziela: Trade Olimp Lublin - RUSHH Kielce 17, hala Startu przy ul. Piłsudskiego w Lublinie.

TENIS

I Wiosenny Turniej Amatorów o Puchar prezesa Górnika Łęczna w kat 45 i powyżej 45 lat, piątek, godz. 16.15, sobota, 9 i 15, niedziela, 9.15, hala Górnika przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.