Skauci Feyenoordu i z Bundesligi zainteresowani Jeleniem

Ireneusz Jeleń, 27-letni polski napastnik, dostał od Auxerre propozycję przedłużenia kończącego się w czerwcu 2010 roku kontraktu. Jak sam mówi, czy z niej skorzysta, zależy od tego, jaka będzie wizja zespołu na następny sezon.
Zczuba.tv: Jeleń i Dudka strzelają dla Auxerre »

A jego dobre występy i bramki strzelane w Ligue 1 - w sobotę znów zdobył gola w meczu z Le Mans (2:0) nie umykają uwadze innych klubów.

- Wiemy, że Polaków, szczególnie Jelenia, obserwowali skauci Feyenoordu Rotterdam i klubów niemieckich. Wiemy też jednak, że na Jeleniu Auxerre bardzo zależy - mówi dziennikarka "l'Yonne Republicane" Sabrine Huard.

Menedżer Jelenia Tomasz Kaczmarczyk był w miniony weekend na meczu Auxerre. Po to, by rozmawiać na temat przyszłości Polaka? - Do Francji jeżdżę raz na jakiś czas i przyglądam się, jak radzi sobie Irek. Podchodzimy do przyszłości ze spokojem. Wstrzymuje się więc z wszelkimi spekulacjami. Czekamy na koniec sezonu. Auxerre jest natomiast takim klubem, w którym, gdy zasiadam na trybunie, obok mnie są wysłannicy wielu klubów europejskich. W tej chwili pilnie wszyscy przyglądają się przede wszystkim Thomasowi Kahlenbergowi, inni Moussie Narry.

Jeleń i Dudka wygrywają Auxerre mecz - czytaj tutaj »