SPORT W SKRÓCIE

Terminarz zielonych

PIŁKA NOŻNA

Znany jest już ramowy terminarz czwartoligowego Radomiaka. Pierwotnie podopieczni Zbigniewa Wachowicza mieli rozegrać osiem spotkań w rundzie wiosennej przed własną publicznością. Ostatecznie po wycofaniu się z ligi Amura Wilga zieloni zaprezentują się swoim sympatykom siedmiokrotnie. Na stadionie przy ul. Struga Radomiak zagra cztery spotkania w niedzielę, a trzy w środę. Właśnie pojedynki zaplanowane na środek tygodnia zapowiadają się najatrakcyjniej. 6 maja radomianie podejmą aktualnego lidera KS Piaseczno, a 25 maja Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Ponadto wcześniej, w środę 29 kwietnia, Radomiak zmierzy się z Wulkanem Zakrzew. Z kolei w niedzielę radomianie będą gospodarzami spotkań z Koroną Góra Kalwaria (22 marca), Mszczonowianką (5 kwietnia), Zrywem Sobolew (19 kwietnia) i KS-em Warką (17 maja).

Zawody siłaczy

KULTURYSTYKA

Niespełna miesiąc pozostał do IV Otwartych Mistrzostw Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych w wyciskaniu sztangi leżąc. Organizatorzy informują, że zapisy trwają do 3 kwietnia, czyli na cztery dni przed planowanym startem imprezy. Odpowiednie karty zgłoszeń należy pobrać u gospodarza imprezy - VIII LO im. Jana III Sobieskiego - bądź w macierzystej szkole u nauczycieli wychowania fizycznego. Arena zmagań siłaczy będzie 7. kwietnia sala gimnastyczna VIII LO. Początek o godzinie 10.30

Nabór do sekcji

SIATKÓWKA

Trener RCS-u Czarnych Radom Arkadiusz Sawiczyński zaprasza chłopców ze szkół podstawowych z klas IV, V i VI na treningi, które odbywają się w hali V Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta przy ul. Traugutta 52a. Zajęcia prowadzone są w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 16.30 do 18.