Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa kobiet - play-off: SPR Asseco BS - Carlos Astol Jelenia Góra, sobota, godz. 17.30, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

I liga kobiet: AZS UMCS Lublin - MTS Żory, niedziela, godz. 18, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.

I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - Wisła Sandomierz, sobota, godz. 18, hala AWF.

II liga mężczyzn: Azoty II Puławy - Czarni Regimin, sobota, godz. 11.30, hala przy al. Partyzantów 11, AZS UMCS Lublin - AZS UW Warszawa, sobota, godz. 13.30 hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.

PIŁKA NOŻNA

II liga: Hetman Zamość - Stal Poniatowa, sobota, godz. 15, stadion OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu.

Mecze towarzyskie - piątek: Wisła Puławy - Orły Kazimierz 17; sobota: Wisła Annopol - Janowianka 11, Podlasie Biała Podlaska - Victoria Parczew 16.30, POM Iskra Piotrowice - Sygnał Lublin 11, Orion Niedrzwica - Sparta Rejowiec Fabryczny 10.45 w Puławach, Włodawianka - Chełmianka 12; niedziela: Opolanin - Lewart Lubartów 11 w Wilkowie.

SIATKÓWKA

II liga kobiet - play-off: Szóstka Biłgoraj - Dalin Myślenice, sobota, godz. 11, hala ZSBiO w Biłgoraju.

PŁYWANIE

Grand Prix - Puchar Polski: sobota, niedziela, godz. 9, basen Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ul. Głębokiej 31.

ZAPASY

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów, sobota, godz. 9, hala ZS nr 3 przy ul. Słowackiego 7 w Kraśniku.

JEŹDZIECTWO

Halowe mistrzostwa województwa lubelskiego w ujeżdżeniu "A" oraz regionalne zawody jeździeckie w ujeżdżeniu: sobota, godz. 11, kryta ujeżdżalnia WKJSJ Fidelius, Półko 27.

TENIS STOŁOWY

III ogólnopolski turniej kwalifikacyjny juniorów: sobota i niedziela, godz. 9, hala ZSP przy ul. Sikorskiego w Radzyniu Podlaskim.

III Memoriał Andrzeja Grubby: drużyny z rocznika 1996 i młodsi, piątek, godz. 9.30, hala ZSP przy ul. Sikorskiego w Radzyniu Podlaskim.

TENIS

Halowy Turniej Kwalifikacyjny Skrzatów do lat 12, sobota i niedziela - początek w sobotę o godz. 13.30 (chłopcy), 15.30 (dziewczynki), hala Górnika przy al. Jana Pawła II w Łęcznej

Halowe Mistrzostwa Województwa Kadetów, sobota i niedziela - początek w sobotę o godz. 9 (chłopcy), godz. 11.30 (dziewczęta), hala Górnika przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

PIŁKA NOŻNA HALOWA

TKKF Omega - Puchar Wiosny - sobota: Dar Złom - Kumple 17, Osada - 3 BZ 17.30, LBN Sqad - OZB Tatary 18, Dar Złom - 3 BZ 18.30, Osada - Luksus i Wygoda 19, Śródmieście - OZB Tatary 19.30, LBN Sqad - Luksus i Wygoda 20, Śródmieście - Luksus i Wygoda 20.30; niedziela: OZB Tatary - Kumple 17, Śródmieście - Osada 17.30, Kumple - LBN Sqad 18, Dar Złom - Osada 18.30, OZB Tatary - 3 BZ 19, Śródmieście - Dar Złom 19.30, 3 BZ - LBN Sqad 20; Wszystkie mecze w hali Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej.

TKKF Róża - sobota: MPK - LSM 17, Car-But - Solidarność 17.30, MPK - Zarembiacy 18, LSM - Merco TC 18.30, Solidarność - Gamerc 19, Róża - Merco TC 19.30, Gamerc - Starówka 20, Róża - Glazura Królewska 20.30; niedziela: Glazura Królewska - Gamerc 13, PHU PAD-BUD - Car-But 13.30, LSM - Starówka 14, Car-But - Glazura Królewska 14.30, PHU PAD-BUD - Starówka 15, LSM - Zarembiacy 15.30, Solidarność - Merco TC 16, Biomed - Zarembiacy 16.30, MPK - Merco TC 17, Biomed - Solidarność 17.30. Wszystkie mecze w hali Uniwersytety Przyrodniczego w Lublinie, ul. Chodźki.